Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 3 (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2016-04-02

1SOKÓŁ Rakoniewice - UKS ORZEŁ GRANOWO2016-04-0213:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )2:2
2SOKÓŁ Duszniki - OBRA Zbąszyń2016-04-0213:00Sokół Duszniki (Duszniki, Sportowa 2)3:5
3SKRA Wielkopolska Otusz - PATRIA Buk2016-04-0211:00Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )6:0


Kolejka: 2 w dniach 2016-04-09/2016-04-10

4UKS ORZEŁ GRANOWO - PATRIA Buk2016-04-1011:00UKS Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)6:2
5OBRA Zbąszyń - SKRA Wielkopolska Otusz2016-04-0914:00Obra Zbąszyń (Zbąszyń, Senatorska )3:0
6SOKÓŁ Rakoniewice - SOKÓŁ Duszniki2016-04-0911:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )3:3


Kolejka: 3 w dniach 2016-04-16/2016-04-17

7SOKÓŁ Duszniki - UKS ORZEŁ GRANOWO2016-04-1613:00Sokół Duszniki (Duszniki, Sportowa 2)4:4
8SKRA Wielkopolska Otusz - SOKÓŁ Rakoniewice2016-04-1713:00Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )9:1
9PATRIA Buk - OBRA Zbąszyń2016-04-1615:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)0:7 V


Kolejka: 4 w dniach 2016-04-23/2016-04-24

10UKS ORZEŁ GRANOWO - OBRA Zbąszyń2016-04-2414:00UKS Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)0:6
11SOKÓŁ Rakoniewice - PATRIA Buk2016-04-2311:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )7:0
12SOKÓŁ Duszniki - SKRA Wielkopolska Otusz2016-04-2313:00Sokół Duszniki (Duszniki, Sportowa 2)0:3


Kolejka: 5 w dniach 2016-05-07/2016-05-08

13SKRA Wielkopolska Otusz - UKS ORZEŁ GRANOWO2016-05-0711:00Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )5:1
14PATRIA Buk - SOKÓŁ Duszniki2016-05-0814:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)1:8
15OBRA Zbąszyń - SOKÓŁ Rakoniewice2016-05-0713:00Obra Zbąszyń (Zbąszyń, Senatorska )3:2


Kolejka: 6 w dniach 2016-05-14/2016-05-15

16UKS ORZEŁ GRANOWO - SOKÓŁ Rakoniewice2016-05-1412:00UKS Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)4:3
17OBRA Zbąszyń - SOKÓŁ Duszniki2016-05-1414:00Obra Zbąszyń (Zbąszyń, Senatorska )4:1
18PATRIA Buk - SKRA Wielkopolska Otusz2016-05-1516:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)1:2


Kolejka: 7 w dniach 2016-05-21

19PATRIA Buk - UKS ORZEŁ GRANOWO2016-05-2111:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)1:5
20SKRA Wielkopolska Otusz - OBRA Zbąszyń2016-05-2111:00Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )3:2
21SOKÓŁ Duszniki - SOKÓŁ Rakoniewice2016-05-2113:00Sokół Duszniki (Duszniki, Sportowa 2)0:4


Kolejka: 8 w dniach 2016-06-04/2016-06-05

22UKS ORZEŁ GRANOWO - SOKÓŁ Duszniki2016-06-0515:30UKS Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)3:0 V
23SOKÓŁ Rakoniewice - SKRA Wielkopolska Otusz2016-06-0511:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )0:7
24OBRA Zbąszyń - PATRIA Buk2016-06-0414:00Obra Zbąszyń (Zbąszyń, Senatorska )5:1


Kolejka: 9 w dniach 2016-06-10/2016-06-11

25OBRA Zbąszyń - UKS ORZEŁ GRANOWO2016-06-1113:00Obra Zbąszyń (Zbąszyń, Senatorska )13:2
26PATRIA Buk - SOKÓŁ Rakoniewice2016-06-1017:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)1:7
27SKRA Wielkopolska Otusz - SOKÓŁ Duszniki2016-06-1111:00Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )6:2


Kolejka: 10 w dniach 2016-05-25/2016-06-18

28UKS ORZEŁ GRANOWO - SKRA Wielkopolska Otusz2016-06-1810:00UKS Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)1:3
29SOKÓŁ Duszniki - PATRIA Buk2016-06-1813:00Sokół Duszniki (Duszniki, Sportowa 2)4:0
30SOKÓŁ Rakoniewice - OBRA Zbąszyń2016-05-2517:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )1:5