Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: E1 Orlik Grupa 1

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2015-09-04/2015-09-05

1SZKOŁA FUTBOLU Gniezno - 1922 LECHIA Kostrzyn2015-09-0417:00SF Gniezno (Gniezno, Wrzesińska 1)5:3
2PELIKAN Niechanowo - KOZIOŁEK POZNAŃ2015-09-0511:00Pelikan Niechanowo (Cielimowo )1:8
3MKS Trzemeszno - MIESZKO I Gniezno2015-09-0511:00MKS Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa )9:6


Kolejka: 2 w dniach 2015-09-11/2015-09-14

41922 LECHIA Kostrzyn - MIESZKO I Gniezno2015-09-1417:30Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Powstańców Wlkp. )1:6
5KOZIOŁEK POZNAŃ - MKS Trzemeszno2015-09-1211:30Koziołek Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Piastowskie 106)4:11
6SZKOŁA FUTBOLU Gniezno - PELIKAN Niechanowo2015-09-1117:00SF Gniezno (Gniezno, Wrzesińska 1)14:1


Kolejka: 3 w dniach 2015-09-19/2015-09-22

7PELIKAN Niechanowo - 1922 LECHIA Kostrzyn2015-09-1911:00Pelikan Niechanowo (Cielimowo )0:8
8MKS Trzemeszno - SZKOŁA FUTBOLU Gniezno2015-09-2218:00MKS Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa )3:8
9MIESZKO I Gniezno - KOZIOŁEK POZNAŃ2015-09-1912:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Wrzesińska 49)6:4


Kolejka: 4 w dniach 2015-09-25/2015-09-28

101922 LECHIA Kostrzyn - KOZIOŁEK POZNAŃ2015-09-2817:30Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Powstańców Wlkp. )4:7
11SZKOŁA FUTBOLU Gniezno - MIESZKO I Gniezno2015-09-2517:00SF Gniezno (Gniezno, Wrzesińska 1)7:2
12PELIKAN Niechanowo - MKS Trzemeszno2015-09-2611:00Pelikan Niechanowo (Cielimowo )1:9


Kolejka: 5 w dniach 2015-10-03

13MKS Trzemeszno - 1922 LECHIA Kostrzyn2015-10-0311:00MKS Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa )2:8
14MIESZKO I Gniezno - PELIKAN Niechanowo2015-10-0312:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Wrzesińska 49)7:1
15KOZIOŁEK POZNAŃ - SZKOŁA FUTBOLU Gniezno2015-10-0311:30Koziołek Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Piastowskie 106)4:3


Kolejka: 6 w dniach 2015-10-09/2015-10-12

161922 LECHIA Kostrzyn - SZKOŁA FUTBOLU Gniezno2015-10-1217:30Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Powstańców Wlkp. )0:3
17KOZIOŁEK POZNAŃ - PELIKAN Niechanowo2015-10-1011:30Koziołek Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Piastowskie 106)12:1
18MIESZKO I Gniezno - MKS Trzemeszno2015-10-0918:30Mieszko Gniezno (Gniezno, Wrzesińska 49)6:5


Kolejka: 7 w dniach 2015-10-16/2015-10-17

19MIESZKO I Gniezno - 1922 LECHIA Kostrzyn2015-10-1712:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Wrzesińska 49)5:1
20MKS Trzemeszno - KOZIOŁEK POZNAŃ2015-10-1711:00MKS Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa )2:3
21PELIKAN Niechanowo - SZKOŁA FUTBOLU Gniezno2015-10-1616:00Pelikan Niechanowo (Cielimowo )1:3


Kolejka: 8 w dniach 2015-10-23/2015-10-26

221922 LECHIA Kostrzyn - PELIKAN Niechanowo2015-10-2617:30Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Powstańców Wlkp. )9:1
23SZKOŁA FUTBOLU Gniezno - MKS Trzemeszno2015-10-2317:00SF Gniezno (Gniezno, Wrzesińska 1)7:5
24KOZIOŁEK POZNAŃ - MIESZKO I Gniezno2015-10-2412:45Koziołek Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Piastowskie 106)1:2


Kolejka: 9 w dniach 2015-11-07

25KOZIOŁEK POZNAŃ - 1922 LECHIA Kostrzyn2015-11-0711:30Koziołek Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Piastowskie 106)7:2
26MIESZKO I Gniezno - SZKOŁA FUTBOLU Gniezno2015-11-0711:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Wrzesińska 49)0:16
27MKS Trzemeszno - PELIKAN Niechanowo2015-11-0711:00MKS Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa )6:3


Kolejka: 10 w dniach 2015-11-11

281922 LECHIA Kostrzyn - MKS Trzemeszno2015-11-1111:00Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Powstańców Wlkp. )3:1
29PELIKAN Niechanowo - MIESZKO I Gniezno2015-11-1111:00Pelikan Niechanowo (Cielimowo )0:9
30SZKOŁA FUTBOLU Gniezno - KOZIOŁEK POZNAŃ2015-11-1110:00SF Gniezno (Gniezno, Wrzesińska 1)3:3