Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: E1 Orlik Grupa 2

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2015-09-05/2015-10-07

1LECH III Poznań - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2015-10-0717:30Lech Poznań b (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)13:1
2CHROBRY POZNAŃ - UNIA Swarzędz2015-09-0515:00Chrobry Poznań (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Chrobrego 105)1:3
3MIESZKO II Gniezno - LIDER SWARZĘDZ2015-09-0512:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Kazimierza Wielkiego .)4:2


Kolejka: 2 w dniach 2015-09-11/2015-09-13

4AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - LIDER SWARZĘDZ2015-09-1210:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )7:2
5UNIA Swarzędz - MIESZKO II Gniezno2015-09-1117:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)12:3
6LECH III Poznań - CHROBRY POZNAŃ2015-09-1312:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )16:0


Kolejka: 3 w dniach 2015-09-19

7CHROBRY POZNAŃ - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2015-09-1915:00Chrobry Poznań (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Chrobrego 105)1:9
8MIESZKO II Gniezno - LECH III Poznań2015-09-1912:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Kazimierza Wielkiego .)0:12
9LIDER SWARZĘDZ - UNIA Swarzędz2015-09-1911:00Lider Swarzędz (Zalasewo, Jana Heweliusza .)1:5


Kolejka: 4 w dniach 2015-09-26/2015-09-29

10AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - UNIA Swarzędz2015-09-2919:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )4:3
11LECH III Poznań - LIDER SWARZĘDZ2015-09-2716:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )10:0
12CHROBRY POZNAŃ - MIESZKO II Gniezno2015-09-2609:00Chrobry Poznań (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Chrobrego 105)5:4


Kolejka: 5 w dniach 2015-10-02/2015-10-03

13MIESZKO II Gniezno - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2015-10-0312:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Kazimierza Wielkiego .)5:5
14LIDER SWARZĘDZ - CHROBRY POZNAŃ2015-10-0310:00Lider Swarzędz (Zalasewo, Jana Heweliusza .)3:2
15UNIA Swarzędz - LECH III Poznań2015-10-0217:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)2:4


Kolejka: 6 w dniach 2015-10-09/2015-10-10

16AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - LECH III Poznań2015-10-1013:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )1:12
17UNIA Swarzędz - CHROBRY POZNAŃ2015-10-0917:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)6:1
18LIDER SWARZĘDZ - MIESZKO II Gniezno2015-10-1011:00Lider Swarzędz (Zalasewo, Jana Heweliusza .)6:4


Kolejka: 7 w dniach 2015-10-17

19LIDER SWARZĘDZ - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2015-10-1711:00Lider Swarzędz (Zalasewo, Jana Heweliusza .)4:6
20MIESZKO II Gniezno - UNIA Swarzędz2015-10-1712:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Kazimierza Wielkiego .)1:3
21CHROBRY POZNAŃ - LECH III Poznań2015-10-1715:00Chrobry Poznań (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Chrobrego 105)0:3 V


Kolejka: 8 w dniach 2015-10-23/2015-10-25

22AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - CHROBRY POZNAŃ2015-10-2510:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )8:1
23LECH III Poznań - MIESZKO II Gniezno2015-10-2514:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )15:3
24UNIA Swarzędz - LIDER SWARZĘDZ2015-10-2316:30Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)2:6


Kolejka: 9 w dniach 2015-11-06/2015-11-07

25UNIA Swarzędz - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2015-11-0617:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)1:2
26LIDER SWARZĘDZ - LECH III Poznań2015-11-0711:00Lider Swarzędz (Zalasewo, Jana Heweliusza .)2:8
27MIESZKO II Gniezno - CHROBRY POZNAŃ2015-11-0712:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Kazimierza Wielkiego .)7:2


Kolejka: 10 w dniach 2015-11-09/2015-11-11

28AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - MIESZKO II Gniezno2015-11-1018:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )3:2
29CHROBRY POZNAŃ - LIDER SWARZĘDZ2015-11-0917:30Chrobry Poznań (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Chrobrego 105)2:7
30LECH III Poznań - UNIA Swarzędz2015-11-1110:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )1:1