Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: E1 Orlik Grupa 3

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2015-09-05/2015-09-07

1WARTA Sieraków - Błękitni WRONKI2015-09-0716:30Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27)2:23
2WARTA Międzychód - KŁOS Gałowo2015-09-0513:30miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)26:1
3UKS AP REISSA I Poznań - SPN SZAMOTUŁY2015-09-0511:30UKS AP Reissa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)3:3


Kolejka: 2 w dniach 2015-09-11/2015-09-14

4Błękitni WRONKI - SPN SZAMOTUŁY2015-09-1117:00Błękitni Wronki (Popowo )7:0
5KŁOS Gałowo - UKS AP REISSA I Poznań2015-09-1213:00Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)0:19
6WARTA Sieraków - WARTA Międzychód2015-09-1416:30Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27)5:17


Kolejka: 3 w dniach 2015-09-19/2015-09-21

7WARTA Międzychód - Błękitni WRONKI2015-09-1913:30miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)4:4
8UKS AP REISSA I Poznań - WARTA Sieraków2015-09-1915:30UKS AP Reissa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)22:0
9SPN SZAMOTUŁY - KŁOS Gałowo2015-09-2116:30SPN Szamotuły (Szamotuły, Szczuczyńska 5)22:1


Kolejka: 4 w dniach 2015-09-25/2015-09-28

10Błękitni WRONKI - KŁOS Gałowo2015-09-2517:00Błękitni Wronki (Popowo )20:0
11WARTA Sieraków - SPN SZAMOTUŁY2015-09-2816:30Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27)2:19
12WARTA Międzychód - UKS AP REISSA I Poznań2015-09-2613:30miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)3:6


Kolejka: 5 w dniach 2015-10-03/2015-10-05

13UKS AP REISSA I Poznań - Błękitni WRONKI2015-10-0311:30UKS AP Reissa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)5:3
14SPN SZAMOTUŁY - WARTA Międzychód2015-10-0516:30SPN Szamotuły (Szamotuły, Szczuczyńska 5)12:2
15KŁOS Gałowo - WARTA Sieraków2015-10-0313:00Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)2:3


Kolejka: 6 w dniach 2015-10-09/2015-10-12

16Błękitni WRONKI - WARTA Sieraków2015-10-0917:00Błękitni Wronki (Popowo )10:0
17KŁOS Gałowo - WARTA Międzychód2015-10-1013:00Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)1:11
18SPN SZAMOTUŁY - UKS AP REISSA I Poznań2015-10-1218:00SPN Szamotuły (Szamotuły, Szczuczyńska 5)4:5


Kolejka: 7 w dniach 2015-10-17/2015-10-19

19SPN SZAMOTUŁY - Błękitni WRONKI2015-10-1918:00SPN Szamotuły (Szamotuły, Szczuczyńska 5)7:3
20UKS AP REISSA I Poznań - KŁOS Gałowo2015-10-1711:30UKS AP Reissa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)17:1
21WARTA Międzychód - WARTA Sieraków2015-10-1713:30miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)11:1


Kolejka: 8 w dniach 2015-10-23/2015-10-26

22Błękitni WRONKI - WARTA Międzychód2015-10-2316:00Błękitni Wronki (Popowo )6:2
23WARTA Sieraków - UKS AP REISSA I Poznań2015-10-2616:00Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27)2:18
24KŁOS Gałowo - SPN SZAMOTUŁY2015-10-2413:00Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)0:14


Kolejka: 9 w dniach 2015-11-07/2015-11-09

25KŁOS Gałowo - Błękitni WRONKI2015-11-0713:00Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)2:15
26SPN SZAMOTUŁY - WARTA Sieraków2015-11-0918:00SPN Szamotuły (Szamotuły, Szczuczyńska 5)19:1
27UKS AP REISSA I Poznań - WARTA Międzychód2015-11-0709:30UKS AP Reissa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)4:2


Kolejka: 10 w dniach 2015-11-11

28Błękitni WRONKI - UKS AP REISSA I Poznań2015-11-1111:00Błękitni Wronki (Popowo )2:1
29WARTA Międzychód - SPN SZAMOTUŁY2015-11-1113:30miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)4:3
30WARTA Sieraków - KŁOS Gałowo2015-11-1111:00Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27)6:6