Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 4 (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2016-04-02

1STOPER Poznań - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2016-04-0211:00Stoper Poznań o (Poznań-Nowe Miasto, Lecha 37)5:1
2LIDER SWARZĘDZ - UNIA Swarzędz2016-04-0210:00Lider Swarzędz (Zalasewo, Jana Heweliusza .)2:9


Kolejka: 2 w dniach 2016-04-09

3AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - LIDER SWARZĘDZ2016-04-0913:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )1:3
4KOZIOŁEK POZNAŃ - STOPER Poznań2016-04-0911:30Koziołek Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Piastowskie 106)3:3


Kolejka: 3 w dniach 2016-04-16/2016-04-17

5LIDER SWARZĘDZ - KOZIOŁEK POZNAŃ2016-04-1610:00Lider Swarzędz (Zalasewo, Jana Heweliusza .)4:6
6UNIA Swarzędz - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2016-04-1713:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)7:1


Kolejka: 4 w dniach 2016-04-23

7KOZIOŁEK POZNAŃ - UNIA Swarzędz2016-04-2311:30Koziołek Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Piastowskie 106)2:3
8STOPER Poznań - LIDER SWARZĘDZ2016-04-2310:00Stoper Poznań o (Poznań-Nowe Miasto, Lecha 37)3:1


Kolejka: 5 w dniach 2016-05-07

9STOPER Poznań - UNIA Swarzędz2016-05-0708:30Stoper Poznań o (Poznań-Nowe Miasto, Lecha 37)2:1
10AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - KOZIOŁEK POZNAŃ2016-05-0710:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )8:8


Kolejka: 6 w dniach 2016-05-12/2016-05-15

11AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - STOPER Poznań2016-05-1217:45Błękitni Owińska (Koziegłowy )5:8
12UNIA Swarzędz - LIDER SWARZĘDZ2016-05-1513:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)2:2


Kolejka: 7 w dniach 2016-04-27/2016-05-21

13LIDER SWARZĘDZ - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2016-05-2110:00Lider Swarzędz (Zalasewo, Jana Heweliusza .)2:7
14STOPER Poznań - KOZIOŁEK POZNAŃ2016-04-2719:00Stoper Poznań o (Poznań-Nowe Miasto, Lecha 37)0:0


Kolejka: 8 w dniach 2016-06-04

15KOZIOŁEK POZNAŃ - LIDER SWARZĘDZ2016-06-0411:30Koziołek Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Piastowskie 106)4:2
16AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - UNIA Swarzędz2016-06-0415:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )0:3


Kolejka: 9 w dniach 2016-06-11

17UNIA Swarzędz - KOZIOŁEK POZNAŃ2016-06-1115:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)3:5
18LIDER SWARZĘDZ - STOPER Poznań2016-06-1110:00Lider Swarzędz (Zalasewo, Jana Heweliusza .)1:2


Kolejka: 10 w dniach 2016-06-18/2016-06-19

19UNIA Swarzędz - STOPER Poznań2016-06-1911:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)12:2
20KOZIOŁEK POZNAŃ - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2016-06-1811:30Koziołek Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Piastowskie 106)6:2