Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 5 (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2016-04-02/2016-04-03

1SPARTA Oborniki - MAWIT Lwówek2016-04-0311:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)9:1
2WARTA Międzychód - SOKÓŁ Pniewy2016-04-0214:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)4:6


Kolejka: 2 w dniach 2016-04-08/2016-04-09

3MAWIT Lwówek - WARTA Międzychód2016-04-0816:00Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)5:8
4KP WARTA SIERAKÓW - SPARTA Oborniki2016-04-0914:00KP Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27)0:17


Kolejka: 3 w dniach 2016-04-15/2016-04-16

5KP WARTA SIERAKÓW - WARTA Międzychód2016-04-1614:00KP Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27)0:19
6MAWIT Lwówek - SOKÓŁ Pniewy2016-04-1516:00Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)6:7


Kolejka: 4 w dniach 2016-04-23

7KP WARTA SIERAKÓW - SOKÓŁ Pniewy2016-04-2314:00KP Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27)3:9
8SPARTA Oborniki - WARTA Międzychód2016-04-2311:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)6:2


Kolejka: 5 w dniach 2016-05-07

9SOKÓŁ Pniewy - SPARTA Oborniki2016-05-0711:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)5:8
10MAWIT Lwówek - KP WARTA SIERAKÓW2016-05-0717:00Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)11:2


Kolejka: 6 w dniach 2016-05-16/2016-06-08

11MAWIT Lwówek - SPARTA Oborniki2016-06-0818:00Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)3:7
12SOKÓŁ Pniewy - WARTA Międzychód2016-05-1617:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)8:3


Kolejka: 7 w dniach 2016-05-21/2016-05-22

13WARTA Międzychód - MAWIT Lwówek2016-05-2114:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)13:5
14SPARTA Oborniki - KP WARTA SIERAKÓW2016-05-2216:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)15:2


Kolejka: 8 w dniach 2016-06-04

15WARTA Międzychód - KP WARTA SIERAKÓW2016-06-0414:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)13:1
16SOKÓŁ Pniewy - MAWIT Lwówek2016-06-0413:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)8:3


Kolejka: 9 w dniach 2016-06-11/2016-06-12

17SOKÓŁ Pniewy - KP WARTA SIERAKÓW2016-06-1111:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)7:2
18WARTA Międzychód - SPARTA Oborniki2016-06-1214:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)2:2


Kolejka: 10 w dniach 2016-06-18

19SPARTA Oborniki - SOKÓŁ Pniewy2016-06-1811:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)6:0
20KP WARTA SIERAKÓW - MAWIT Lwówek2016-06-1814:00KP Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27)3:14