Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 6 (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2016-04-02

1SPN SZAMOTUŁY - Kłos BUDZYŃ2016-04-0213:00SPN Szamotuły (Szamotuły, Szczuczyńska 5)7:4
2SPARTA II Oborniki - Nielba Wągrowiec2016-04-0215:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)2:11


Kolejka: 2 w dniach 2016-04-09/2016-04-10

3Kłos BUDZYŃ - SPARTA II Oborniki2016-04-1012:00Kłos Budzyń (Budzyń, Lipowa 6)6:3
4WEŁNA Rogoźno - SPN SZAMOTUŁY2016-04-0913:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Seminarialna )0:4


Kolejka: 3 w dniach 2016-04-16/2016-04-17

5SPARTA II Oborniki - WEŁNA Rogoźno2016-04-1713:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)1:9
6Nielba Wągrowiec - Kłos BUDZYŃ2016-04-1611:00Wągrowiec r (Wągrowiec, Reja )4:0


Kolejka: 4 w dniach 2016-04-23

7WEŁNA Rogoźno - Nielba Wągrowiec2016-04-2311:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Seminarialna )3:4
8SPN SZAMOTUŁY - SPARTA II Oborniki2016-04-2311:00SPN Szamotuły (Szamotuły, Szczuczyńska 5)8:1


Kolejka: 5 w dniach 2016-05-07/2016-05-17

9Nielba Wągrowiec - SPN SZAMOTUŁY2016-05-0711:00Wągrowiec r (Wągrowiec, Reja )3:1
10Kłos BUDZYŃ - WEŁNA Rogoźno2016-05-1718:00Kłos Budzyń (Budzyń, Lipowa 6)5:3


Kolejka: 6 w dniach 2016-05-14/2016-05-15

11Kłos BUDZYŃ - SPN SZAMOTUŁY2016-05-1512:00Kłos Budzyń (Budzyń, Lipowa 6)5:8
12Nielba Wągrowiec - SPARTA II Oborniki2016-05-1411:00Wągrowiec r (Wągrowiec, Reja )5:0


Kolejka: 7 w dniach 2016-05-21

13SPARTA II Oborniki - Kłos BUDZYŃ2016-05-2115:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)2:7
14SPN SZAMOTUŁY - WEŁNA Rogoźno2016-05-2111:00SPN Szamotuły (Szamotuły, Szczuczyńska 5)6:1


Kolejka: 8 w dniach 2016-06-04/2016-06-05

15WEŁNA Rogoźno - SPARTA II Oborniki2016-06-0411:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Seminarialna )4:2
16Kłos BUDZYŃ - Nielba Wągrowiec2016-06-0512:00Kłos Budzyń (Budzyń, Lipowa 6)3:7


Kolejka: 9 w dniach 2016-06-11/2016-06-12

17Nielba Wągrowiec - WEŁNA Rogoźno2016-06-1111:00Wągrowiec r (Wągrowiec, Reja )9:2
18SPARTA II Oborniki - SPN SZAMOTUŁY2016-06-1211:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)1:9


Kolejka: 10 w dniach 2016-06-18

19SPN SZAMOTUŁY - Nielba Wągrowiec2016-06-1811:00SPN Szamotuły (Szamotuły, Szczuczyńska 5)3:2
20WEŁNA Rogoźno - Kłos BUDZYŃ2016-06-1811:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Seminarialna )3:1