Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: E1 Orlik Grupa 9

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2015-09-05/2015-09-16

1Pauza: WIELKOPOLSKA Komorniki - KS Canarinhos Skórzewo____-__-____:__Wielkopolska Komorniki (Wiry, Podleśna 1):
2STOPER Poznań - LZS Wronczyn2015-09-1617:00Stoper Poznań o (Poznań-Nowe Miasto, Lecha 37)3:0 V
3Luboński 1943 Luboń - SALOS Poznań2015-09-0510:00Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)3:17


Kolejka: 2 w dniach 2015-09-12

4KS Canarinhos Skórzewo - SALOS Poznań2015-09-1212:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)4:5
5LZS Wronczyn - Luboński 1943 Luboń2015-09-1217:00LZS Wronczyn (Wronczyn )3:0 V
6Pauza: WIELKOPOLSKA Komorniki - STOPER Poznań____-__-____:__Wielkopolska Komorniki (Wiry, Podleśna 1):


Kolejka: 3 w dniach 2015-09-19

7STOPER Poznań - KS Canarinhos Skórzewo2015-09-1912:00Stoper Poznań o (Poznań-Nowe Miasto, Lecha 37)0:3 V
8Luboński 1943 Luboń - Pauza: WIELKOPOLSKA Komorniki____-__-____:__Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2):
9SALOS Poznań - LZS Wronczyn2015-09-1916:00Salos Poznań ś (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Śmiałego )26:0


Kolejka: 4 w dniach 2015-09-26

10KS Canarinhos Skórzewo - LZS Wronczyn2015-09-2616:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)21:0
11Pauza: WIELKOPOLSKA Komorniki - SALOS Poznań____-__-____:__Wielkopolska Komorniki (Wiry, Podleśna 1):
12STOPER Poznań - Luboński 1943 Luboń2015-09-2610:00Stoper Poznań o (Poznań-Nowe Miasto, Lecha 37)17:2


Kolejka: 5 w dniach 2015-10-03

13Luboński 1943 Luboń - KS Canarinhos Skórzewo2015-10-0311:30Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)2:16
14SALOS Poznań - STOPER Poznań2015-10-0316:00Salos Poznań ś (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Śmiałego )1:5
15LZS Wronczyn - Pauza: WIELKOPOLSKA Komorniki____-__-____:__LZS Wronczyn (Wronczyn ):


Kolejka: 6 w dniach 2015-10-10

16KS Canarinhos Skórzewo - Pauza: WIELKOPOLSKA Komorniki____-__-____:__Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1):
17LZS Wronczyn - STOPER Poznań2015-10-1017:00LZS Wronczyn (Wronczyn )0:31
18SALOS Poznań - Luboński 1943 Luboń2015-10-1016:00Salos Poznań ś (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Śmiałego )28:1


Kolejka: 7 w dniach 2015-10-17/2015-10-28

19SALOS Poznań - KS Canarinhos Skórzewo2015-10-2819:30Salos Poznań ś (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Śmiałego )6:5
20Luboński 1943 Luboń - LZS Wronczyn2015-10-1711:30Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)3:0 V
21STOPER Poznań - Pauza: WIELKOPOLSKA Komorniki____-__-____:__Stoper Poznań o (Poznań-Nowe Miasto, Lecha 37):


Kolejka: 8 w dniach 2015-10-24

22KS Canarinhos Skórzewo - STOPER Poznań2015-10-2412:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)4:3
23Pauza: WIELKOPOLSKA Komorniki - Luboński 1943 Luboń____-__-____:__Wielkopolska Komorniki (Wiry, Podleśna 1):
24LZS Wronczyn - SALOS Poznań2015-10-2417:00LZS Wronczyn (Wronczyn )1:13


Kolejka: 9 w dniach 2015-11-07

25LZS Wronczyn - KS Canarinhos Skórzewo2015-11-0717:00LZS Wronczyn (Wronczyn )1:23
26SALOS Poznań - Pauza: WIELKOPOLSKA Komorniki____-__-____:__Salos Poznań ś (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Śmiałego ):
27Luboński 1943 Luboń - STOPER Poznań2015-11-0714:30Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)0:12


Kolejka: 10 w dniach 2015-11-11

28KS Canarinhos Skórzewo - Luboński 1943 Luboń2015-11-1112:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)3:0 V
29STOPER Poznań - SALOS Poznań2015-11-1112:00Stoper Poznań o (Poznań-Nowe Miasto, Lecha 37)2:4
30Pauza: WIELKOPOLSKA Komorniki - LZS Wronczyn____-__-____:__Wielkopolska Komorniki (Wiry, Podleśna 1):