Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 10 (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2016-04-02

1VICTORIA WYSOGOTOWO - 1920 Mosina2016-04-0213:00Victoria Wysogotowo (Przeźmierowo, Ogrodowa 20)6:2
2SF LUBOŃ - AKF POZNAŃ2016-04-0211:00Szkoła Futbolu Luboń (Luboń, Dojazdowa .)7:1
3OTPS WINOGRADY Poznań - AP DĘBIEC2016-04-0211:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )4:9


Kolejka: 2 w dniach 2016-04-09/2016-04-10

41920 Mosina - AP DĘBIEC2016-04-1015:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)2:5
5AKF POZNAŃ - OTPS WINOGRADY Poznań2016-04-0914:30AKF Poznań (Poznań-Grunwald, Grunwaldzka 164)14:2
6VICTORIA WYSOGOTOWO - SF LUBOŃ2016-04-0917:30Victoria Wysogotowo (Przeźmierowo, Ogrodowa 20)3:7


Kolejka: 3 w dniach 2016-04-16/2016-04-17

71920 Mosina - SF LUBOŃ2016-04-1709:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)0:10
8OTPS WINOGRADY Poznań - VICTORIA WYSOGOTOWO2016-04-1613:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )5:9
9AP DĘBIEC - AKF POZNAŃ2016-04-1613:00AP Dębiec (Poznań-Wilda, 28 Czerwca 1956 r. 352/360)4:1


Kolejka: 4 w dniach 2016-04-23/2016-04-24

101920 Mosina - AKF POZNAŃ2016-04-2409:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)1:9
11VICTORIA WYSOGOTOWO - AP DĘBIEC2016-04-2315:00Victoria Wysogotowo (Przeźmierowo, Ogrodowa 20)4:10
12SF LUBOŃ - OTPS WINOGRADY Poznań2016-04-2314:00Szkoła Futbolu Luboń (Luboń, Dojazdowa .)6:0


Kolejka: 5 w dniach 2016-05-07/2016-05-18

13OTPS WINOGRADY Poznań - 1920 Mosina2016-05-1818:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )4:5
14AP DĘBIEC - SF LUBOŃ2016-05-0711:00AP Dębiec (Poznań-Wilda, 28 Czerwca 1956 r. 352/360)0:4
15VICTORIA WYSOGOTOWO - AKF POZNAŃ2016-05-0715:00Victoria Wysogotowo (Sady, Poprzeczna .)2:12


Kolejka: 6 w dniach 2016-05-14/2016-05-15

161920 Mosina - VICTORIA WYSOGOTOWO2016-05-1509:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)3:9
17AKF POZNAŃ - SF LUBOŃ2016-05-1414:30AKF Poznań (Poznań-Grunwald, Grunwaldzka 164)7:3
18AP DĘBIEC - OTPS WINOGRADY Poznań2016-05-1413:00AP Dębiec (Poznań-Wilda, 28 Czerwca 1956 r. 352/360)8:2


Kolejka: 7 w dniach 2016-05-21

19AP DĘBIEC - 1920 Mosina2016-05-2115:30AP Dębiec (Poznań-Wilda, 28 Czerwca 1956 r. 352/360)3:1
20OTPS WINOGRADY Poznań - AKF POZNAŃ2016-05-2113:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )2:9
21SF LUBOŃ - VICTORIA WYSOGOTOWO2016-05-2114:00Szkoła Futbolu Luboń (Luboń, Dojazdowa .)8:5


Kolejka: 8 w dniach 2016-06-04

22SF LUBOŃ - 1920 Mosina2016-06-0411:00Szkoła Futbolu Luboń (Luboń, Dojazdowa .)14:1
23VICTORIA WYSOGOTOWO - OTPS WINOGRADY Poznań2016-06-0415:00Victoria Wysogotowo (Przeźmierowo, Ogrodowa 20)6:5
24AKF POZNAŃ - AP DĘBIEC2016-06-0414:30AKF Poznań (Poznań-Grunwald, Grunwaldzka 164)4:3


Kolejka: 9 w dniach 2016-06-11

25AKF POZNAŃ - 1920 Mosina2016-06-1113:00AKF Poznań (Poznań-Grunwald, Grunwaldzka 164)9:1
26AP DĘBIEC - VICTORIA WYSOGOTOWO2016-06-1111:00AP Dębiec (Poznań-Wilda, 28 Czerwca 1956 r. 352/360)2:2
27OTPS WINOGRADY Poznań - SF LUBOŃ2016-06-1109:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )4:6


Kolejka: 10 w dniach 2016-06-18/2016-06-19

281920 Mosina - OTPS WINOGRADY Poznań2016-06-1909:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)8:6
29SF LUBOŃ - AP DĘBIEC2016-06-1811:00Szkoła Futbolu Luboń (Luboń, Dojazdowa .)5:2
30AKF POZNAŃ - VICTORIA WYSOGOTOWO2016-06-1814:30AKF Poznań (Poznań-Grunwald, Grunwaldzka 164)17:0