Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: E2 Orlik Grupa 1

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2015-09-04/2015-09-06

1PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2015-09-0419:30PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )6:5
2MIESZKO I Gniezno - CHROBRY II GNIEZNO2015-09-0510:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Wrzesińska 1)6:4
3LECH II Poznań - HURAGAN Pobiedziska2015-09-0618:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )12:1


Kolejka: 2 w dniach 2015-09-12/2015-09-13

4AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - HURAGAN Pobiedziska2015-09-1214:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )12:1
5CHROBRY II GNIEZNO - LECH II Poznań2015-09-1210:00Chrobry Gniezno (Gniezno, Mała 1)4:1
6PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY - MIESZKO I Gniezno2015-09-1313:00PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )3:1


Kolejka: 3 w dniach 2015-09-19/2015-09-22

7MIESZKO I Gniezno - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2015-09-1910:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Wrzesińska 1)0:4
8LECH II Poznań - PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY2015-09-2217:00Lech Poznań b (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)9:4
9HURAGAN Pobiedziska - CHROBRY II GNIEZNO2015-09-1910:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)1:3


Kolejka: 4 w dniach 2015-09-26

10AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - CHROBRY II GNIEZNO2015-09-2615:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )4:2
11PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY - HURAGAN Pobiedziska2015-09-2617:00PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )9:0
12MIESZKO I Gniezno - LECH II Poznań2015-09-2610:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Wrzesińska 1)4:5


Kolejka: 5 w dniach 2015-10-03/2015-10-09

13LECH II Poznań - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2015-10-0917:15Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )3:6
14HURAGAN Pobiedziska - MIESZKO I Gniezno2015-10-0310:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)2:6
15CHROBRY II GNIEZNO - PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY2015-10-0310:00Chrobry Gniezno (Gniezno, Mała 1)4:4


Kolejka: 6 w dniach 2015-10-10/2015-10-15

16AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY2015-10-1517:30Błękitni Owińska (Koziegłowy )9:1
17CHROBRY II GNIEZNO - MIESZKO I Gniezno2015-10-1013:00Chrobry Gniezno (Gniezno, Mała 1)1:2
18HURAGAN Pobiedziska - LECH II Poznań2015-10-1010:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)1:4


Kolejka: 7 w dniach 2015-10-17/2015-10-18

19HURAGAN Pobiedziska - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2015-10-1710:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)0:6
20LECH II Poznań - CHROBRY II GNIEZNO2015-10-1813:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )10:0
21MIESZKO I Gniezno - PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY2015-10-1710:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Wrzesińska 1)2:4


Kolejka: 8 w dniach 2015-10-24

22AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - MIESZKO I Gniezno2015-10-2413:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )7:3
23PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY - LECH II Poznań2015-10-2415:00PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )2:10
24CHROBRY II GNIEZNO - HURAGAN Pobiedziska2015-10-2413:00Chrobry Gniezno (Gniezno, Mała 1)1:5


Kolejka: 9 w dniach 2015-11-07/2015-11-08

25CHROBRY II GNIEZNO - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2015-11-0710:00Chrobry Gniezno (Gniezno, Mała 1)2:10
26HURAGAN Pobiedziska - PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY2015-11-0710:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)3:4
27LECH II Poznań - MIESZKO I Gniezno2015-11-0816:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )11:0


Kolejka: 10 w dniach 2015-11-04/2015-11-12

28AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - LECH II Poznań2015-11-1217:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )2:1
29MIESZKO I Gniezno - HURAGAN Pobiedziska2015-11-1110:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Wrzesińska 1)2:2
30PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY - CHROBRY II GNIEZNO2015-11-0417:30PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )3:2