Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa E2 Orlik Grupa 3 (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2016-04-02

1WARTA POZNAŃ - CHROBRY II GNIEZNO2016-04-0210:00Orlik Dolna Wilda (Poznań-Wilda, Dolna Wilda 92a)11:0
2MIESZKO II Gniezno - HURAGAN Pobiedziska2016-04-0210:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Kazimierza Wielkiego .)0:6
3MIESZKO I Gniezno - LIDER SWARZĘDZ2016-04-0210:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Wrzesińska 49)8:5


Kolejka: 2 w dniach 2016-04-09

4CHROBRY II GNIEZNO - LIDER SWARZĘDZ2016-04-0910:00Chrobry Gniezno (Gniezno, Mała 1)4:6
5HURAGAN Pobiedziska - MIESZKO I Gniezno2016-04-0910:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)0:7
6WARTA POZNAŃ - MIESZKO II Gniezno2016-04-0915:00Orlik Dolna Wilda (Poznań-Wilda, Dolna Wilda 92a)14:2


Kolejka: 3 w dniach 2016-04-16

7MIESZKO II Gniezno - CHROBRY II GNIEZNO2016-04-1610:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Kazimierza Wielkiego .)0:10
8MIESZKO I Gniezno - WARTA POZNAŃ2016-04-1610:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Wrzesińska 49)2:9
9LIDER SWARZĘDZ - HURAGAN Pobiedziska2016-04-1612:00Lider Swarzędz (Zalasewo, Jana Heweliusza .)4:4


Kolejka: 4 w dniach 2016-04-23

10CHROBRY II GNIEZNO - HURAGAN Pobiedziska2016-04-2313:00Chrobry Gniezno (Gniezno, Mała 1)6:1
11WARTA POZNAŃ - LIDER SWARZĘDZ2016-04-2310:00Orlik Dolna Wilda (Poznań-Wilda, Dolna Wilda 92a)12:2
12MIESZKO II Gniezno - MIESZKO I Gniezno2016-04-2310:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Kazimierza Wielkiego .)0:12


Kolejka: 5 w dniach 2016-05-07

13MIESZKO I Gniezno - CHROBRY II GNIEZNO2016-05-0710:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Wrzesińska 49)10:2
14LIDER SWARZĘDZ - MIESZKO II Gniezno2016-05-0713:30Lider Swarzędz (Zalasewo, Jana Heweliusza .)5:1
15HURAGAN Pobiedziska - WARTA POZNAŃ2016-05-0713:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)0:6


Kolejka: 6 w dniach 2016-05-14/2016-05-15

16CHROBRY II GNIEZNO - WARTA POZNAŃ2016-05-1412:00Chrobry Gniezno (Gniezno, Mała 1)0:5
17HURAGAN Pobiedziska - MIESZKO II Gniezno2016-05-1513:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)5:7
18LIDER SWARZĘDZ - MIESZKO I Gniezno2016-05-1410:00Lider Swarzędz (Zalasewo, Jana Heweliusza .)3:5


Kolejka: 7 w dniach 2016-05-21

19LIDER SWARZĘDZ - CHROBRY II GNIEZNO2016-05-2112:00Lider Swarzędz (Zalasewo, Jana Heweliusza .)7:3
20MIESZKO I Gniezno - HURAGAN Pobiedziska2016-05-2110:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Wrzesińska 49)2:4
21MIESZKO II Gniezno - WARTA POZNAŃ2016-05-2110:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Kazimierza Wielkiego .)0:18


Kolejka: 8 w dniach 2016-06-04

22CHROBRY II GNIEZNO - MIESZKO II Gniezno2016-06-0412:00Chrobry Gniezno (Gniezno, Mała 1)2:0
23WARTA POZNAŃ - MIESZKO I Gniezno2016-06-0410:00Orlik Dolna Wilda (Poznań-Wilda, Dolna Wilda 92a)5:4
24HURAGAN Pobiedziska - LIDER SWARZĘDZ2016-06-0410:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)4:3


Kolejka: 9 w dniach 2016-06-11

25HURAGAN Pobiedziska - CHROBRY II GNIEZNO2016-06-1116:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)3:4
26LIDER SWARZĘDZ - WARTA POZNAŃ2016-06-1112:00Lider Swarzędz (Zalasewo, Jana Heweliusza .)4:8
27MIESZKO I Gniezno - MIESZKO II Gniezno2016-06-1110:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Wrzesińska 49)8:3


Kolejka: 10 w dniach 2016-06-18

28CHROBRY II GNIEZNO - MIESZKO I Gniezno2016-06-1810:00Chrobry Gniezno (Gniezno, Mała 1)0:7
29MIESZKO II Gniezno - LIDER SWARZĘDZ2016-06-1810:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Kazimierza Wielkiego .)0:10
30WARTA POZNAŃ - HURAGAN Pobiedziska2016-06-1810:00Orlik Dolna Wilda (Poznań-Wilda, Dolna Wilda 92a)6:1