Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa E2 Orlik Grupa 4 (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2016-04-02/2016-04-03

1CLESCEVIA Kleszczewo - WARTA Śrem2016-04-0312:00Clescevia Kleszczewo (Tulce .)2:10
2POLONIA II Środa Wlkp. - GTS PHYTOPHARM KLĘKA2016-04-0216:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )1:5
3POGOŃ Książ Wlkp. - KOTWICA Kórnik2016-04-0215:00Pogoń Książ Wlkp. (Książ Wielkopolski, Strzelecka 16)5:3


Kolejka: 2 w dniach 2016-04-10

4CLESCEVIA Kleszczewo - KOTWICA Kórnik2016-04-1012:00Clescevia Kleszczewo (Tulce .)2:4
5GTS PHYTOPHARM KLĘKA - POGOŃ Książ Wlkp.2016-04-1014:00Phytopharm Klęka (Klęka )4:9
6WARTA Śrem - POLONIA II Środa Wlkp.2016-04-1011:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)11:1


Kolejka: 3 w dniach 2016-04-16/2016-04-17

7POLONIA II Środa Wlkp. - CLESCEVIA Kleszczewo2016-04-1714:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )1:3
8POGOŃ Książ Wlkp. - WARTA Śrem2016-04-1615:00Pogoń Książ Wlkp. (Książ Wielkopolski, Strzelecka 16)3:2
9KOTWICA Kórnik - GTS PHYTOPHARM KLĘKA2016-04-1712:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)4:4


Kolejka: 4 w dniach 2016-04-23/2016-04-24

10CLESCEVIA Kleszczewo - GTS PHYTOPHARM KLĘKA2016-04-2412:00Clescevia Kleszczewo (Tulce .)1:6
11WARTA Śrem - KOTWICA Kórnik2016-04-2315:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)5:2
12POLONIA II Środa Wlkp. - POGOŃ Książ Wlkp.2016-04-2313:30Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )4:14


Kolejka: 5 w dniach 2016-05-07/2016-05-08

13POGOŃ Książ Wlkp. - CLESCEVIA Kleszczewo2016-05-0715:00Pogoń Książ Wlkp. (Książ Wielkopolski, Strzelecka 16)12:1
14KOTWICA Kórnik - POLONIA II Środa Wlkp.2016-05-0714:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)12:4
15GTS PHYTOPHARM KLĘKA - WARTA Śrem2016-05-0814:00Phytopharm Klęka (Klęka )5:3


Kolejka: 6 w dniach 2016-05-14

16WARTA Śrem - CLESCEVIA Kleszczewo2016-05-1410:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)7:0
17GTS PHYTOPHARM KLĘKA - POLONIA II Środa Wlkp.2016-05-1412:00Phytopharm Klęka (Klęka )13:0
18KOTWICA Kórnik - POGOŃ Książ Wlkp.2016-05-1415:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)5:2


Kolejka: 7 w dniach 2016-05-21

19KOTWICA Kórnik - CLESCEVIA Kleszczewo2016-05-2110:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)2:0
20POGOŃ Książ Wlkp. - GTS PHYTOPHARM KLĘKA2016-05-2115:00Pogoń Książ Wlkp. (Książ Wielkopolski, Strzelecka 16)4:5
21POLONIA II Środa Wlkp. - WARTA Śrem2016-05-2113:30Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )5:7


Kolejka: 8 w dniach 2016-06-04/2016-06-05

22CLESCEVIA Kleszczewo - POLONIA II Środa Wlkp.2016-06-0512:00Clescevia Kleszczewo (Tulce .)8:0
23WARTA Śrem - POGOŃ Książ Wlkp.2016-06-0414:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)3:6
24GTS PHYTOPHARM KLĘKA - KOTWICA Kórnik2016-06-0414:00Phytopharm Klęka (Klęka )1:3


Kolejka: 9 w dniach 2016-06-11/2016-06-12

25GTS PHYTOPHARM KLĘKA - CLESCEVIA Kleszczewo2016-06-1114:00Phytopharm Klęka (Klęka )3:2
26KOTWICA Kórnik - WARTA Śrem2016-06-1212:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)1:2
27POGOŃ Książ Wlkp. - POLONIA II Środa Wlkp.2016-06-1115:00Pogoń Książ Wlkp. (Książ Wielkopolski, Strzelecka 16)8:3


Kolejka: 10 w dniach 2016-06-18/2016-06-19

28CLESCEVIA Kleszczewo - POGOŃ Książ Wlkp.2016-06-1912:00Clescevia Kleszczewo (Tulce .)2:6
29POLONIA II Środa Wlkp. - KOTWICA Kórnik2016-06-1914:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )3:5
30WARTA Śrem - GTS PHYTOPHARM KLĘKA2016-06-1814:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)6:2