Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: E2 Orlik Grupa 5

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2015-09-05/2015-10-28

1UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. - AKF dziewczyny POZNAŃ2015-10-2818:00UKS Dyskobolia (Grodzisk Wielkopolski, Chopina 26)9:1
2PATRIA Buk - Canarinhos I Skórzewo2015-09-0510:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)5:5
3NAP NOWY TOMYŚL - GSS dziewczyny Grodzisk Wlkp.2015-09-0717:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)8:1


Kolejka: 2 w dniach 2015-09-11/2015-09-12

4AKF dziewczyny POZNAŃ - GSS dziewczyny Grodzisk Wlkp.2015-09-1212:30AKF Poznań (Poznań-Grunwald, Grunwaldzka 164)3:14
5Canarinhos I Skórzewo - NAP NOWY TOMYŚL2015-09-1214:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)3:5
6UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. - PATRIA Buk2015-09-1118:00UKS Dyskobolia (Grodzisk Wielkopolski, Chopina 26)15:1


Kolejka: 3 w dniach 2015-09-18/2015-09-19

7PATRIA Buk - AKF dziewczyny POZNAŃ2015-09-1910:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)10:1
8NAP NOWY TOMYŚL - UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.2015-09-1816:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)4:5
9GSS dziewczyny Grodzisk Wlkp. - Canarinhos I Skórzewo2015-09-1817:00GSS Grodzisk Wlkp. (Grodzisk Wielkopolski, Chopina 26)4:8


Kolejka: 4 w dniach 2015-09-25/2015-09-26

10AKF dziewczyny POZNAŃ - Canarinhos I Skórzewo2015-09-2612:30AKF Poznań (Poznań-Grunwald, Grunwaldzka 164)3:10
11UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. - GSS dziewczyny Grodzisk Wlkp.2015-09-2518:00UKS Dyskobolia (Grodzisk Wielkopolski, Chopina 26)11:1
12PATRIA Buk - NAP NOWY TOMYŚL2015-09-2610:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)1:1


Kolejka: 5 w dniach 2015-10-02/2015-10-03

13NAP NOWY TOMYŚL - AKF dziewczyny POZNAŃ2015-10-0217:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)13:1
14GSS dziewczyny Grodzisk Wlkp. - PATRIA Buk2015-10-0217:00GSS Grodzisk Wlkp. (Grodzisk Wielkopolski, Chopina 26)3:0 V
15Canarinhos I Skórzewo - UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.2015-10-0314:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)1:9


Kolejka: 6 w dniach 2015-10-09/2015-10-10

16AKF dziewczyny POZNAŃ - UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.2015-10-1012:30AKF Poznań (Poznań-Grunwald, Grunwaldzka 164)0:23 V
17Canarinhos I Skórzewo - PATRIA Buk2015-10-1009:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)3:5
18GSS dziewczyny Grodzisk Wlkp. - NAP NOWY TOMYŚL2015-10-0917:00GSS Grodzisk Wlkp. (Grodzisk Wielkopolski, Chopina 26)2:6


Kolejka: 7 w dniach 2015-10-16/2015-10-17

19GSS dziewczyny Grodzisk Wlkp. - AKF dziewczyny POZNAŃ2015-10-1617:00GSS Grodzisk Wlkp. (Grodzisk Wielkopolski, Chopina 26)18:1
20NAP NOWY TOMYŚL - Canarinhos I Skórzewo2015-10-1617:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)1:1
21PATRIA Buk - UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.2015-10-1710:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)0:11 V


Kolejka: 8 w dniach 2015-10-23/2015-10-24

22AKF dziewczyny POZNAŃ - PATRIA Buk2015-10-2412:30AKF Poznań (Poznań-Grunwald, Grunwaldzka 164)2:2
23UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. - NAP NOWY TOMYŚL2015-10-2318:00UKS Dyskobolia (Grodzisk Wielkopolski, Chopina 26)6:1
24Canarinhos I Skórzewo - GSS dziewczyny Grodzisk Wlkp.2015-10-2414:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)4:6


Kolejka: 9 w dniach 2015-11-06/2015-11-07

25Canarinhos I Skórzewo - AKF dziewczyny POZNAŃ2015-11-0714:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)9:4
26GSS dziewczyny Grodzisk Wlkp. - UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.2015-11-0617:00GSS Grodzisk Wlkp. (Grodzisk Wielkopolski, Chopina 26)3:11
27NAP NOWY TOMYŚL - PATRIA Buk2015-11-0714:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)5:2


Kolejka: 10 w dniach 2015-11-10/2015-11-11

28AKF dziewczyny POZNAŃ - NAP NOWY TOMYŚL2015-11-1111:00AKF Poznań (Poznań-Grunwald, Grunwaldzka 164)1:5
29PATRIA Buk - GSS dziewczyny Grodzisk Wlkp.2015-11-1110:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)1:6
30UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. - Canarinhos I Skórzewo2015-11-1017:00UKS Dyskobolia (Grodzisk Wielkopolski, Chopina 26)9:0