Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa E2 Orlik Grupa 7 (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2016-04-02/2016-04-03

1UKS ORZEŁ GRANOWO - Grom Dopiewo2016-04-0216:00UKS Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)0:16
2SPÓJNIA Strykowo - NAP NOWY TOMYŚL2016-04-0311:00Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)4:3


Kolejka: 2 w dniach 2016-04-09/2016-04-11

3NAP NOWY TOMYŚL - PATRIA Buk2016-04-1117:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)6:4
4UKS ORZEŁ GRANOWO - SPÓJNIA Strykowo2016-04-0914:30UKS Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)1:19


Kolejka: 3 w dniach 2016-04-16/2016-04-17

5SPÓJNIA Strykowo - Grom Dopiewo2016-04-1711:00Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)3:12
6PATRIA Buk - UKS ORZEŁ GRANOWO2016-04-1613:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)10:1


Kolejka: 4 w dniach 2016-04-23/2016-04-24

7Grom Dopiewo - NAP NOWY TOMYŚL2016-04-2314:00Grom Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)6:1
8SPÓJNIA Strykowo - PATRIA Buk2016-04-2415:00Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)5:3


Kolejka: 5 w dniach 2016-05-07

9PATRIA Buk - Grom Dopiewo2016-05-0713:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)2:8
10NAP NOWY TOMYŚL - UKS ORZEŁ GRANOWO2016-05-0717:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)8:1


Kolejka: 6 w dniach 2016-05-14/2016-05-16

11Grom Dopiewo - UKS ORZEŁ GRANOWO2016-05-1411:30Grom Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)19:0
12NAP NOWY TOMYŚL - SPÓJNIA Strykowo2016-05-1617:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)7:6


Kolejka: 7 w dniach 2016-05-17/2016-05-21

13PATRIA Buk - NAP NOWY TOMYŚL2016-05-2113:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)1:3
14SPÓJNIA Strykowo - UKS ORZEŁ GRANOWO2016-05-1718:30Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)6:1


Kolejka: 8 w dniach 2016-06-04

15Grom Dopiewo - SPÓJNIA Strykowo2016-06-0415:30Grom Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)15:3
16UKS ORZEŁ GRANOWO - PATRIA Buk2016-06-0415:30UKS Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)5:4


Kolejka: 9 w dniach 2016-06-10/2016-06-11

17NAP NOWY TOMYŚL - Grom Dopiewo2016-06-1019:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)3:3
18PATRIA Buk - SPÓJNIA Strykowo2016-06-1113:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)3:4


Kolejka: 10 w dniach 2016-06-18

19Grom Dopiewo - PATRIA Buk2016-06-1810:00Grom Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)14:3
20UKS ORZEŁ GRANOWO - NAP NOWY TOMYŚL2016-06-1812:30UKS Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)2:13