Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa E2 Orlik Grupa 9 (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2016-04-02

1SKRA Wielkopolska Otusz - Canarinhos I Skórzewo2016-04-0209:30Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )1:4
2ORŁY KOMORNIKI - LECH II Poznań2016-04-0210:00AF Orły Komorniki (Wiry, Podleśna 1)1:11
3ORKAN Konarzewo - MA SAME KOZAKI DOBRA2016-04-0210:00Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)19:1


Kolejka: 2 w dniach 2016-04-09/2016-04-10

4Canarinhos I Skórzewo - MA SAME KOZAKI DOBRA2016-04-0913:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)9:1
5LECH II Poznań - ORKAN Konarzewo2016-04-1014:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )5:3
6SKRA Wielkopolska Otusz - ORŁY KOMORNIKI2016-04-0911:00Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )7:4


Kolejka: 3 w dniach 2016-04-16

7ORŁY KOMORNIKI - Canarinhos I Skórzewo2016-04-1610:00AF Orły Komorniki (Wiry, Podleśna 1)1:4
8ORKAN Konarzewo - SKRA Wielkopolska Otusz2016-04-1610:00Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)5:5
9MA SAME KOZAKI DOBRA - LECH II Poznań2016-04-1612:00Same Kozaki Dobra (Dobieżyn .)1:34


Kolejka: 4 w dniach 2016-04-23

10Canarinhos I Skórzewo - LECH II Poznań2016-04-2314:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)5:11
11SKRA Wielkopolska Otusz - MA SAME KOZAKI DOBRA2016-04-2311:00Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )15:0
12ORŁY KOMORNIKI - ORKAN Konarzewo2016-04-2310:00AF Orły Komorniki (Wiry, Podleśna 1)1:8


Kolejka: 5 w dniach 2016-04-30/2016-05-07

13ORKAN Konarzewo - Canarinhos I Skórzewo2016-05-0711:00Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)6:4
14MA SAME KOZAKI DOBRA - ORŁY KOMORNIKI2016-05-0712:00Same Kozaki Dobra (Dobieżyn .)0:6
15LECH II Poznań - SKRA Wielkopolska Otusz2016-04-3015:00Lech Poznań b (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)14:1


Kolejka: 6 w dniach 2016-05-14/2016-05-16

16Canarinhos I Skórzewo - SKRA Wielkopolska Otusz2016-05-1414:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)1:5
17LECH II Poznań - ORŁY KOMORNIKI2016-05-1616:45Lech Poznań b (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)7:2
18MA SAME KOZAKI DOBRA - ORKAN Konarzewo2016-05-1412:00Same Kozaki Dobra (Dobieżyn .)2:19


Kolejka: 7 w dniach 2016-05-21

19MA SAME KOZAKI DOBRA - Canarinhos I Skórzewo2016-05-2112:00Same Kozaki Dobra (Dobieżyn .)0:16
20ORKAN Konarzewo - LECH II Poznań2016-05-2110:00Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)7:11
21ORŁY KOMORNIKI - SKRA Wielkopolska Otusz2016-05-2114:00AF Orły Komorniki (Wiry, Podleśna 1)4:7


Kolejka: 8 w dniach 2016-06-04/2016-06-14

22Canarinhos I Skórzewo - ORŁY KOMORNIKI2016-06-0412:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)3:2
23SKRA Wielkopolska Otusz - ORKAN Konarzewo2016-06-1418:00Skra Wielkopolska Otusz (Otusz ):
24LECH II Poznań - MA SAME KOZAKI DOBRA2016-06-0412:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )3:0 V


Kolejka: 9 w dniach 2016-06-11/2016-06-12

25LECH II Poznań - Canarinhos I Skórzewo2016-06-1212:30Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )8:5
26MA SAME KOZAKI DOBRA - SKRA Wielkopolska Otusz2016-06-1112:00Same Kozaki Dobra (Dobieżyn .)1:12
27ORKAN Konarzewo - ORŁY KOMORNIKI2016-06-1110:00Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)5:2


Kolejka: 10 w dniach 2016-06-18/2016-06-19

28Canarinhos I Skórzewo - ORKAN Konarzewo2016-06-1813:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)6:7
29ORŁY KOMORNIKI - MA SAME KOZAKI DOBRA2016-06-1910:00AF Orły Komorniki (Wiry, Podleśna 1)3:0 V
30SKRA Wielkopolska Otusz - LECH II Poznań2016-06-1810:00Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )2:12