Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: E2 Orlik Grupa 8

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2015-09-05

1SALOS Poznań - Pauza: ROKITA Rokietnica____-__-____:__Salos Poznań ś (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Śmiałego ):
2SUCHARY Suchy Las - JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ2015-09-0509:30Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)6:1
3UKS AP REISSA Poznań - CONCORD Murowana Goślina2015-09-0511:30UKS AP Reissa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)22:0


Kolejka: 2 w dniach 2015-09-12

4SALOS Poznań - CONCORD Murowana Goślina2015-09-1216:00Salos Poznań ś (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Śmiałego )8:1
5JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ - UKS AP REISSA Poznań2015-09-1213:40Jadwiżański KS Poznań (Poznań-Jeżyce, Golęcińska 9)4:11
6Pauza: ROKITA Rokietnica - SUCHARY Suchy Las____-__-____:__Rokita Rokietnica (Napachanie ):


Kolejka: 3 w dniach 2015-09-19

7SUCHARY Suchy Las - SALOS Poznań2015-09-1909:30Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)1:6
8UKS AP REISSA Poznań - Pauza: ROKITA Rokietnica____-__-____:__UKS AP Reissa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93):
9CONCORD Murowana Goślina - JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ2015-09-1913:00Concord Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21)5:9


Kolejka: 4 w dniach 2015-09-26

10SALOS Poznań - JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ2015-09-2616:00Salos Poznań ś (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Śmiałego )6:1
11Pauza: ROKITA Rokietnica - CONCORD Murowana Goślina____-__-____:__Rokita Rokietnica (Napachanie ):
12SUCHARY Suchy Las - UKS AP REISSA Poznań2015-09-2613:00Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)4:7


Kolejka: 5 w dniach 2015-10-03

13UKS AP REISSA Poznań - SALOS Poznań2015-10-0311:30UKS AP Reissa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)3:4
14CONCORD Murowana Goślina - SUCHARY Suchy Las2015-10-0313:00Concord Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21)1:11
15JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ - Pauza: ROKITA Rokietnica____-__-____:__Jadwiżański KS Poznań (Poznań-Jeżyce, Golęcińska 9):


Kolejka: 6 w dniach 2015-10-10

16Pauza: ROKITA Rokietnica - SALOS Poznań____-__-____:__Rokita Rokietnica (Napachanie ):
17JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ - SUCHARY Suchy Las2015-10-1013:40Jadwiżański KS Poznań (Poznań-Jeżyce, Golęcińska 9)2:4
18CONCORD Murowana Goślina - UKS AP REISSA Poznań2015-10-1013:00Concord Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21)0:16


Kolejka: 7 w dniach 2015-10-17

19CONCORD Murowana Goślina - SALOS Poznań2015-10-1713:00Concord Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21)1:10
20UKS AP REISSA Poznań - JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ2015-10-1711:30UKS AP Reissa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)18:3
21SUCHARY Suchy Las - Pauza: ROKITA Rokietnica____-__-____:__Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .):


Kolejka: 8 w dniach 2015-10-24

22SALOS Poznań - SUCHARY Suchy Las2015-10-2416:00Salos Poznań ś (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Śmiałego )3:3
23Pauza: ROKITA Rokietnica - UKS AP REISSA Poznań____-__-____:__Rokita Rokietnica (Napachanie ):
24JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ - CONCORD Murowana Goślina2015-10-2413:40Jadwiżański KS Poznań (Poznań-Jeżyce, Golęcińska 9)9:3


Kolejka: 9 w dniach 2015-11-07

25JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ - SALOS Poznań2015-11-0713:40Jadwiżański KS Poznań (Poznań-Jeżyce, Golęcińska 9)1:14
26CONCORD Murowana Goślina - Pauza: ROKITA Rokietnica____-__-____:__Concord Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21):
27UKS AP REISSA Poznań - SUCHARY Suchy Las2015-11-0709:30UKS AP Reissa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)4:3


Kolejka: 10 w dniach 2015-11-11

28SALOS Poznań - UKS AP REISSA Poznań2015-11-1115:30Salos Poznań (Poznań-Jeżyce, Golęcińska )1:7
29SUCHARY Suchy Las - CONCORD Murowana Goślina2015-11-1109:30Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)13:2
30Pauza: ROKITA Rokietnica - JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ____-__-____:__Rokita Rokietnica (Napachanie ):