Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: Klasa A Grupa 3

RUNDA II

Kolejka: 14 w dniach 2016-03-26

1HURAGAN Łomnica - Pauza: ZENIT Wytomyśl2016-03-2616:00Huragan Łomnica (Łomnica )5:2
2INTER Zdrój - PATRIA Buk2016-03-2613:00Inter Zdrój (Ptaszkowo )0:5
3KS Canarinhos Skórzewo - TS GMINY Kamieniec2016-03-2616:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)0:0
4LZS Wronczyn - TĘCZA Skrzynki2016-03-2616:00LZS Wronczyn (Wronczyn )2:1
5OGROL SIELINKO - WICHER Strzyżewo2016-03-2616:00Ogrol Sielinko (Sielinko, Opalenicka 6)2:4
6SKRA Wielkopolska Otusz - PROMIEŃ Opalenica2016-03-2616:00Skra Wielkopolska Otusz (Buk, Sportowa 14)1:4
7ORZEŁ Granowo - PIECZARKA WIELICHOWO2016-03-2616:00Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)1:0


Kolejka: 15 w dniach 2016-04-02/2016-04-03

8ORZEŁ Granowo - HURAGAN Łomnica2016-04-0315:00Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)2:0
9SKRA Wielkopolska Otusz - PIECZARKA WIELICHOWO2016-04-0316:00Skra Wielkopolska Otusz (Buk, Sportowa 14)3:0
10PROMIEŃ Opalenica - OGROL SIELINKO2016-04-0216:00Stadion Miejski im. Jana Wojdy (Opalenica, Parkowa 46)3:0
11WICHER Strzyżewo - LZS Wronczyn2016-04-0216:00ATE Wicher Strzyżewo (Strzyżewo )2:0
12TĘCZA Skrzynki - KS Canarinhos Skórzewo2016-04-0216:00Tęcza Skrzynki (Skrzynki, Wodna 1)0:1
13INTER Zdrój - TS GMINY Kamieniec2016-04-0216:00Inter Zdrój (Ptaszkowo )1:1
14PATRIA Buk - Pauza: ZENIT Wytomyśl2016-04-0216:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)6:1


Kolejka: 16 w dniach 2016-04-09/2016-04-13

15HURAGAN Łomnica - PATRIA Buk2016-04-1015:00Huragan Łomnica (Łomnica )1:7
16TS GMINY Kamieniec - Pauza: ZENIT Wytomyśl2016-04-1318:00TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska )3:0 V
17INTER Zdrój - TĘCZA Skrzynki2016-04-0916:00Inter Zdrój (Ptaszkowo )2:2
18KS Canarinhos Skórzewo - WICHER Strzyżewo2016-04-1011:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)0:2
19LZS Wronczyn - PROMIEŃ Opalenica2016-04-0917:00LZS Wronczyn (Wronczyn )2:4
20OGROL SIELINKO - PIECZARKA WIELICHOWO2016-04-1013:00Ogrol Sielinko (Sielinko, Opalenicka 6)2:0
21SKRA Wielkopolska Otusz - ORZEŁ Granowo2016-04-0917:30Skra Wielkopolska Otusz (Buk, Sportowa 14)1:3


Kolejka: 17 w dniach 2016-04-16/2016-04-17

22SKRA Wielkopolska Otusz - HURAGAN Łomnica2016-04-1617:30Skra Wielkopolska Otusz (Buk, Sportowa 14)2:2
23ORZEŁ Granowo - OGROL SIELINKO2016-04-1715:00Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)3:4
24PIECZARKA WIELICHOWO - LZS Wronczyn2016-04-1714:00Pieczarka Wielichowo (Wielichowo )1:1
25PROMIEŃ Opalenica - KS Canarinhos Skórzewo2016-04-1616:00Stadion Miejski im. Jana Wojdy (Opalenica, Parkowa 46)2:5
26WICHER Strzyżewo - INTER Zdrój2016-04-1616:00ATE Wicher Strzyżewo (Strzyżewo )1:1
27TĘCZA Skrzynki - Pauza: ZENIT Wytomyśl2016-04-1616:00Tęcza Skrzynki (Skrzynki, Wodna 1)6:1
28TS GMINY Kamieniec - PATRIA Buk2016-04-1617:00TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska )4:3


Kolejka: 18 w dniach 2016-04-23/2016-04-24

29HURAGAN Łomnica - TS GMINY Kamieniec2016-04-2415:00Huragan Łomnica (Łomnica )0:4
30PATRIA Buk - TĘCZA Skrzynki2016-04-2316:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)1:0
31Pauza: ZENIT Wytomyśl - WICHER Strzyżewo2016-04-2414:00Zenit Wytomyśl (Wytomyśl )2:4
32INTER Zdrój - PROMIEŃ Opalenica2016-04-2316:00Inter Zdrój (Ptaszkowo )0:1
33KS Canarinhos Skórzewo - PIECZARKA WIELICHOWO2016-04-2411:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)3:1
34LZS Wronczyn - ORZEŁ Granowo2016-04-2414:00LZS Wronczyn (Wronczyn )1:1
35OGROL SIELINKO - SKRA Wielkopolska Otusz2016-04-2413:00Ogrol Sielinko (Sielinko, Opalenicka 6)0:1


Kolejka: 19 w dniach 2016-04-30/2016-05-01

36OGROL SIELINKO - HURAGAN Łomnica2016-05-0113:00Ogrol Sielinko (Sielinko, Opalenicka 6)3:2
37SKRA Wielkopolska Otusz - LZS Wronczyn2016-04-3017:30Skra Wielkopolska Otusz (Buk, Sportowa 14)1:2
38ORZEŁ Granowo - KS Canarinhos Skórzewo2016-05-0115:00Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)2:2
39PIECZARKA WIELICHOWO - INTER Zdrój2016-05-0114:00Pieczarka Wielichowo (Wielichowo )1:3
40Pauza: ZENIT Wytomyśl - PROMIEŃ Opalenica____-__-____:__Zenit Wytomyśl (Wytomyśl )0:3 V
41WICHER Strzyżewo - PATRIA Buk2016-04-3016:00ATE Wicher Strzyżewo (Strzyżewo )0:4
42TĘCZA Skrzynki - TS GMINY Kamieniec2016-04-3016:00Tęcza Skrzynki (Skrzynki, Wodna 1)1:1


Kolejka: 20 w dniach 2016-05-07/2016-05-08

43HURAGAN Łomnica - TĘCZA Skrzynki2016-05-0815:00Huragan Łomnica (Łomnica )3:2
44TS GMINY Kamieniec - WICHER Strzyżewo2016-05-0717:00TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska )1:1
45PATRIA Buk - PROMIEŃ Opalenica2016-05-0815:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)4:3
46Pauza: ZENIT Wytomyśl - PIECZARKA WIELICHOWO2016-05-0814:00Zenit Wytomyśl (Wytomyśl )5:2
47INTER Zdrój - ORZEŁ Granowo2016-05-0716:00Inter Zdrój (Ptaszkowo )1:0
48KS Canarinhos Skórzewo - SKRA Wielkopolska Otusz2016-05-0811:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)3:1
49LZS Wronczyn - OGROL SIELINKO2016-05-0717:00LZS Wronczyn (Wronczyn )1:2


Kolejka: 21 w dniach 2016-05-14/2016-05-15

50LZS Wronczyn - HURAGAN Łomnica2016-05-1417:00LZS Wronczyn (Wronczyn )2:2
51OGROL SIELINKO - KS Canarinhos Skórzewo2016-05-1416:00Ogrol Sielinko (Sielinko, Opalenicka 6)1:3
52SKRA Wielkopolska Otusz - INTER Zdrój2016-05-1417:30Skra Wielkopolska Otusz (Buk, Sportowa 14)0:4
53Pauza: ZENIT Wytomyśl - ORZEŁ Granowo2016-05-1514:00Zenit Wytomyśl (Wytomyśl )3:11
54PIECZARKA WIELICHOWO - PATRIA Buk2016-05-1514:00Pieczarka Wielichowo (Wielichowo )2:5
55PROMIEŃ Opalenica - TS GMINY Kamieniec2016-05-1416:00Stadion Miejski im. Jana Wojdy (Opalenica, Parkowa 46)1:2
56WICHER Strzyżewo - TĘCZA Skrzynki2016-05-1416:00ATE Wicher Strzyżewo (Strzyżewo )1:4


Kolejka: 22 w dniach 2016-05-21/2016-05-22

57HURAGAN Łomnica - WICHER Strzyżewo2016-05-2215:00Huragan Łomnica (Łomnica )2:3
58TĘCZA Skrzynki - PROMIEŃ Opalenica2016-05-2116:00Tęcza Skrzynki (Skrzynki, Wodna 1)4:2
59TS GMINY Kamieniec - PIECZARKA WIELICHOWO2016-05-2117:00TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska )7:0
60PATRIA Buk - ORZEŁ Granowo2016-05-2116:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)4:0
61Pauza: ZENIT Wytomyśl - SKRA Wielkopolska Otusz2016-05-2214:00Zenit Wytomyśl (Wytomyśl )1:2
62INTER Zdrój - OGROL SIELINKO2016-05-2116:00Inter Zdrój (Ptaszkowo )2:1
63KS Canarinhos Skórzewo - LZS Wronczyn2016-05-2211:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)5:1


Kolejka: 23 w dniach 2016-05-26/2016-05-29

64KS Canarinhos Skórzewo - HURAGAN Łomnica2016-05-2911:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)5:0
65LZS Wronczyn - INTER Zdrój2016-05-2817:00LZS Wronczyn (Wronczyn )3:1
66Pauza: ZENIT Wytomyśl - OGROL SIELINKO2016-05-2914:00Zenit Wytomyśl (Wytomyśl )1:2
67SKRA Wielkopolska Otusz - PATRIA Buk2016-05-2817:30Skra Wielkopolska Otusz (Buk, Sportowa 14)2:3
68ORZEŁ Granowo - TS GMINY Kamieniec2016-05-2915:00Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)0:3
69PIECZARKA WIELICHOWO - TĘCZA Skrzynki2016-05-2914:00Pieczarka Wielichowo (Wielichowo )1:4
70PROMIEŃ Opalenica - WICHER Strzyżewo2016-05-2614:00Stadion Miejski im. Jana Wojdy (Opalenica, Parkowa 46)7:2


Kolejka: 24 w dniach 2016-06-04/2016-06-05

71HURAGAN Łomnica - PROMIEŃ Opalenica2016-06-0515:00Huragan Łomnica (Łomnica )4:2
72WICHER Strzyżewo - PIECZARKA WIELICHOWO2016-06-0416:00ATE Wicher Strzyżewo (Strzyżewo )2:1
73TĘCZA Skrzynki - ORZEŁ Granowo2016-06-0416:00Tęcza Skrzynki (Skrzynki, Wodna 1)0:2
74TS GMINY Kamieniec - SKRA Wielkopolska Otusz2016-06-0417:00TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska )0:2
75PATRIA Buk - OGROL SIELINKO2016-06-0416:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)3:2
76Pauza: ZENIT Wytomyśl - LZS Wronczyn____-__-____:__Zenit Wytomyśl (Wytomyśl )0:3 V
77INTER Zdrój - KS Canarinhos Skórzewo2016-06-0416:00Inter Zdrój (Ptaszkowo )3:1


Kolejka: 25 w dniach 2016-06-11/2016-06-12

78INTER Zdrój - HURAGAN Łomnica2016-06-1116:00Inter Zdrój (Ptaszkowo )2:3
79Pauza: ZENIT Wytomyśl - KS Canarinhos Skórzewo____-__-____:__Zenit Wytomyśl (Wytomyśl )0:3 V
80LZS Wronczyn - PATRIA Buk2016-06-1117:00LZS Wronczyn (Wronczyn )2:3
81OGROL SIELINKO - TS GMINY Kamieniec2016-06-1213:00Ogrol Sielinko (Sielinko, Opalenicka 6)0:7
82SKRA Wielkopolska Otusz - TĘCZA Skrzynki2016-06-1115:00Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )2:4
83ORZEŁ Granowo - WICHER Strzyżewo2016-06-1215:00Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)3:1
84PIECZARKA WIELICHOWO - PROMIEŃ Opalenica2016-06-1214:00Pieczarka Wielichowo (Wielichowo )2:2


Kolejka: 26 w dniach 2016-06-18

85HURAGAN Łomnica - PIECZARKA WIELICHOWO2016-06-1816:00Huragan Łomnica (Łomnica )2:5
86PROMIEŃ Opalenica - ORZEŁ Granowo2016-06-1816:00Stadion Miejski im. Jana Wojdy (Opalenica, Parkowa 46)2:1
87WICHER Strzyżewo - SKRA Wielkopolska Otusz2016-06-1816:00ATE Wicher Strzyżewo (Strzyżewo )1:0
88TĘCZA Skrzynki - OGROL SIELINKO2016-06-1816:00Tęcza Skrzynki (Skrzynki, Wodna 1)3:1
89TS GMINY Kamieniec - LZS Wronczyn2016-06-1816:00TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska )1:1
90PATRIA Buk - KS Canarinhos Skórzewo2016-06-1816:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)4:1
91Pauza: ZENIT Wytomyśl - INTER Zdrój____-__-____:__Zenit Wytomyśl (Wytomyśl )0:3 V