Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: Klasa A Grupa 3

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2015-08-22/2015-11-21

1ZENIT Wytomyśl - HURAGAN Łomnica2015-09-3016:30Zenit Wytomyśl (Wytomyśl )0:0
2PATRIA Buk - INTER Zdrój2015-11-2113:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)4:1
3TS GMINY Kamieniec - KS Canarinhos Skórzewo2015-08-2217:00TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska )1:2
4TĘCZA Skrzynki - LZS Wronczyn2015-08-2618:00Tęcza Skrzynki (Skrzynki, Wodna 1)1:3
5WICHER Strzyżewo - OGROL SIELINKO2015-08-2316:00ATE Wicher Strzyżewo (Strzyżewo )3:0
6PROMIEŃ Opalenica - SKRA Wielkopolska Otusz2015-08-2214:00Stadion Miejski im. Jana Wojdy (Opalenica, Parkowa 46)0:0
7PIECZARKA WIELICHOWO - ORZEŁ Granowo2015-08-2314:00Pieczarka Wielichowo (Wielichowo )1:2


Kolejka: 2 w dniach 2015-08-29/2015-08-30

8HURAGAN Łomnica - ORZEŁ Granowo2015-08-3015:00Huragan Łomnica (Łomnica )1:5
9PIECZARKA WIELICHOWO - SKRA Wielkopolska Otusz2015-08-3014:00Pieczarka Wielichowo (Wielichowo )2:1
10OGROL SIELINKO - PROMIEŃ Opalenica2015-08-3011:00Ogrol Sielinko (Sielinko, Opalenicka 6)2:1
11LZS Wronczyn - WICHER Strzyżewo2015-08-3014:00LZS Wronczyn (Wronczyn )2:1
12KS Canarinhos Skórzewo - TĘCZA Skrzynki2015-08-2916:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)5:3
13TS GMINY Kamieniec - INTER Zdrój2015-08-2917:00TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska )5:0
14ZENIT Wytomyśl - PATRIA Buk2015-08-3014:00Zenit Wytomyśl (Wytomyśl )1:0


Kolejka: 3 w dniach 2015-09-05/2015-09-06

15PATRIA Buk - HURAGAN Łomnica2015-09-0516:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)0:2
16ZENIT Wytomyśl - TS GMINY Kamieniec2015-09-0614:00Zenit Wytomyśl (Wytomyśl )0:1
17TĘCZA Skrzynki - INTER Zdrój2015-09-0516:00Tęcza Skrzynki (Skrzynki, Wodna 1)4:0
18WICHER Strzyżewo - KS Canarinhos Skórzewo2015-09-0616:00ATE Wicher Strzyżewo (Strzyżewo )3:2
19PROMIEŃ Opalenica - LZS Wronczyn2015-09-0516:00Stadion Miejski im. Jana Wojdy (Opalenica, Parkowa 46)3:1
20PIECZARKA WIELICHOWO - OGROL SIELINKO2015-09-0614:00Pieczarka Wielichowo (Wielichowo )2:2
21ORZEŁ Granowo - SKRA Wielkopolska Otusz2015-09-0615:00Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)1:2


Kolejka: 4 w dniach 2015-09-12/2015-09-16

22HURAGAN Łomnica - SKRA Wielkopolska Otusz2015-09-1617:00Huragan Łomnica (Łomnica )1:2
23OGROL SIELINKO - ORZEŁ Granowo2015-09-1313:00Ogrol Sielinko (Sielinko, Opalenicka 6)2:1
24LZS Wronczyn - PIECZARKA WIELICHOWO2015-09-1314:00LZS Wronczyn (Wronczyn )4:2
25KS Canarinhos Skórzewo - PROMIEŃ Opalenica2015-09-1216:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)0:1
26INTER Zdrój - WICHER Strzyżewo2015-09-1216:00Inter Zdrój (Ptaszkowo )1:1
27ZENIT Wytomyśl - TĘCZA Skrzynki2015-09-1314:00Zenit Wytomyśl (Wytomyśl )2:2
28PATRIA Buk - TS GMINY Kamieniec2015-09-1216:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)1:3


Kolejka: 5 w dniach 2015-09-19/2015-09-20

29TS GMINY Kamieniec - HURAGAN Łomnica2015-09-1916:00TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska )6:2
30TĘCZA Skrzynki - PATRIA Buk2015-09-1916:00Tęcza Skrzynki (Skrzynki, Wodna 1)2:0
31WICHER Strzyżewo - ZENIT Wytomyśl2015-09-1916:00ATE Wicher Strzyżewo (Strzyżewo )2:1
32PROMIEŃ Opalenica - INTER Zdrój2015-09-1916:00Stadion Miejski im. Jana Wojdy (Opalenica, Parkowa 46)4:3
33PIECZARKA WIELICHOWO - KS Canarinhos Skórzewo2015-09-2014:00Pieczarka Wielichowo (Wielichowo )0:3
34ORZEŁ Granowo - LZS Wronczyn2015-09-2015:00Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)5:4
35SKRA Wielkopolska Otusz - OGROL SIELINKO2015-09-1916:30Skra Wielkopolska Otusz (Buk, Sportowa 14)3:1


Kolejka: 6 w dniach 2015-09-16/2015-09-27

36HURAGAN Łomnica - OGROL SIELINKO2015-09-2715:00Huragan Łomnica (Łomnica )1:1
37LZS Wronczyn - SKRA Wielkopolska Otusz2015-09-2714:00LZS Wronczyn (Wronczyn )3:0 V
38KS Canarinhos Skórzewo - ORZEŁ Granowo2015-09-2616:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)0:6
39INTER Zdrój - PIECZARKA WIELICHOWO2015-09-2616:00Inter Zdrój (Ptaszkowo )0:5
40PROMIEŃ Opalenica - ZENIT Wytomyśl2015-09-2616:00Stadion Miejski im. Jana Wojdy (Opalenica, Parkowa 46)1:4
41PATRIA Buk - WICHER Strzyżewo2015-09-2616:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)4:0
42TS GMINY Kamieniec - TĘCZA Skrzynki2015-09-1617:00TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska )2:2


Kolejka: 7 w dniach 2015-10-03/2015-10-04

43TĘCZA Skrzynki - HURAGAN Łomnica2015-10-0316:00Tęcza Skrzynki (Skrzynki, Wodna 1)4:1
44WICHER Strzyżewo - TS GMINY Kamieniec2015-10-0316:00ATE Wicher Strzyżewo (Strzyżewo )0:3
45PROMIEŃ Opalenica - PATRIA Buk2015-10-0316:00Stadion Miejski im. Jana Wojdy (Opalenica, Parkowa 46)3:2
46PIECZARKA WIELICHOWO - ZENIT Wytomyśl2015-10-0414:00Pieczarka Wielichowo (Wielichowo )4:3
47ORZEŁ Granowo - INTER Zdrój2015-10-0415:00Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)3:0
48SKRA Wielkopolska Otusz - KS Canarinhos Skórzewo2015-10-0316:00Skra Wielkopolska Otusz (Buk, Sportowa 14)1:3
49OGROL SIELINKO - LZS Wronczyn2015-10-0413:00Ogrol Sielinko (Sielinko, Opalenicka 6)3:1


Kolejka: 8 w dniach 2015-10-10/2015-10-11

50HURAGAN Łomnica - LZS Wronczyn2015-10-1115:00Huragan Łomnica (Łomnica )5:1
51KS Canarinhos Skórzewo - OGROL SIELINKO2015-10-1016:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)4:1
52INTER Zdrój - SKRA Wielkopolska Otusz2015-10-1016:00Inter Zdrój (Ptaszkowo )3:4
53ORZEŁ Granowo - ZENIT Wytomyśl2015-10-1115:00Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)3:0 V
54PATRIA Buk - PIECZARKA WIELICHOWO2015-10-1016:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)3:3
55TS GMINY Kamieniec - PROMIEŃ Opalenica2015-10-1016:00TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska )1:1
56TĘCZA Skrzynki - WICHER Strzyżewo2015-10-1016:00Tęcza Skrzynki (Skrzynki, Wodna 1)2:2


Kolejka: 9 w dniach 2015-10-17/2015-10-18

57WICHER Strzyżewo - HURAGAN Łomnica2015-10-1713:00ATE Wicher Strzyżewo (Strzyżewo )4:2
58PROMIEŃ Opalenica - TĘCZA Skrzynki2015-10-1715:00Stadion Miejski im. Jana Wojdy (Opalenica, Parkowa 46)1:2
59PIECZARKA WIELICHOWO - TS GMINY Kamieniec2015-10-1814:00Pieczarka Wielichowo (Wielichowo )0:1
60ORZEŁ Granowo - PATRIA Buk2015-10-1815:00Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)3:0
61SKRA Wielkopolska Otusz - ZENIT Wytomyśl2015-10-1715:00Skra Wielkopolska Otusz (Buk, Sportowa 14)6:2
62OGROL SIELINKO - INTER Zdrój2015-10-1813:00Ogrol Sielinko (Sielinko, Opalenicka 6)0:1
63LZS Wronczyn - KS Canarinhos Skórzewo2015-10-1814:00LZS Wronczyn (Wronczyn )1:4


Kolejka: 10 w dniach 2015-10-24/2015-10-25

64HURAGAN Łomnica - KS Canarinhos Skórzewo2015-10-2514:00Huragan Łomnica (Łomnica )1:1
65INTER Zdrój - LZS Wronczyn2015-10-2415:00Inter Zdrój (Ptaszkowo )2:6
66OGROL SIELINKO - ZENIT Wytomyśl2015-10-2513:00Ogrol Sielinko (Sielinko, Opalenicka 6)0:4
67PATRIA Buk - SKRA Wielkopolska Otusz2015-10-2415:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)2:2
68TS GMINY Kamieniec - ORZEŁ Granowo2015-10-2415:00TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska )0:3
69TĘCZA Skrzynki - PIECZARKA WIELICHOWO2015-10-2415:00Tęcza Skrzynki (Skrzynki, Wodna 1)4:1
70WICHER Strzyżewo - PROMIEŃ Opalenica2015-10-2415:00ATE Wicher Strzyżewo (Strzyżewo )2:2


Kolejka: 11 w dniach 2015-11-07/2015-11-08

71PROMIEŃ Opalenica - HURAGAN Łomnica2015-11-0714:00Stadion Miejski im. Jana Wojdy (Opalenica, Parkowa 46)2:3
72PIECZARKA WIELICHOWO - WICHER Strzyżewo2015-11-0814:00Pieczarka Wielichowo (Wielichowo )1:2
73ORZEŁ Granowo - TĘCZA Skrzynki2015-11-0814:00Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)3:2
74SKRA Wielkopolska Otusz - TS GMINY Kamieniec2015-11-0714:00Skra Wielkopolska Otusz (Buk, Sportowa 14)2:3
75OGROL SIELINKO - PATRIA Buk2015-11-0813:00Ogrol Sielinko (Sielinko, Opalenicka 6)1:5
76LZS Wronczyn - ZENIT Wytomyśl2015-11-0814:00LZS Wronczyn (Wronczyn )1:3
77KS Canarinhos Skórzewo - INTER Zdrój2015-11-0714:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)1:1


Kolejka: 12 w dniach 2015-10-31/2015-11-11

78HURAGAN Łomnica - INTER Zdrój2015-11-1114:00Huragan Łomnica (Łomnica )2:2
79KS Canarinhos Skórzewo - ZENIT Wytomyśl2015-11-1114:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)6:1
80PATRIA Buk - LZS Wronczyn2015-10-3114:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)6:1
81TS GMINY Kamieniec - OGROL SIELINKO2015-11-1114:00TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska )2:0
82TĘCZA Skrzynki - SKRA Wielkopolska Otusz2015-10-3114:00Tęcza Skrzynki (Skrzynki, Wodna 1)0:2
83WICHER Strzyżewo - ORZEŁ Granowo2015-11-1114:00ATE Wicher Strzyżewo (Strzyżewo )1:4
84PROMIEŃ Opalenica - PIECZARKA WIELICHOWO2015-11-1114:00Stadion Miejski im. Jana Wojdy (Opalenica, Parkowa 46)2:2


Kolejka: 13 w dniach 2015-11-14/2015-11-15

85PIECZARKA WIELICHOWO - HURAGAN Łomnica2015-11-1514:00Pieczarka Wielichowo (Wielichowo )2:3
86ORZEŁ Granowo - PROMIEŃ Opalenica2015-11-1514:00Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)3:0
87SKRA Wielkopolska Otusz - WICHER Strzyżewo2015-11-1414:00Skra Wielkopolska Otusz (Buk, Sportowa 14)1:1
88OGROL SIELINKO - TĘCZA Skrzynki2015-11-1513:00Ogrol Sielinko (Sielinko, Opalenicka 6)0:1
89LZS Wronczyn - TS GMINY Kamieniec2015-11-1514:00LZS Wronczyn (Wronczyn )1:4
90KS Canarinhos Skórzewo - PATRIA Buk2015-11-1414:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)0:2
91INTER Zdrój - ZENIT Wytomyśl2015-11-1414:00Inter Zdrój (Ptaszkowo )9:2