Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: F1 Żak Grupa 8

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2015-09-19

1STOPER Poznań - AKF POZNAŃ2015-09-1909:00Stoper Poznań o (Poznań-Nowe Miasto, Lecha 37)0:8
2KS Canarinhos Skórzewo - PSS JUNIOR I KOZIEGŁOWY2015-09-1909:25Stoper Poznań o (Poznań-Nowe Miasto, Lecha 37)2:1
3AKF POZNAŃ - PSS JUNIOR I KOZIEGŁOWY2015-09-1909:50Stoper Poznań o (Poznań-Nowe Miasto, Lecha 37)4:1
4STOPER Poznań - KS Canarinhos Skórzewo2015-09-1910:15Stoper Poznań o (Poznań-Nowe Miasto, Lecha 37)1:6
5KS Canarinhos Skórzewo - AKF POZNAŃ2015-09-1910:40Stoper Poznań o (Poznań-Nowe Miasto, Lecha 37)4:3
6PSS JUNIOR I KOZIEGŁOWY - STOPER Poznań2015-09-1911:05Stoper Poznań o (Poznań-Nowe Miasto, Lecha 37)4:4


Kolejka: 2 w dniach 2015-09-26

7KS Canarinhos Skórzewo - STOPER Poznań2015-09-2612:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)1:1
8PSS JUNIOR I KOZIEGŁOWY - AKF POZNAŃ2015-09-2612:25Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)0:7
9STOPER Poznań - AKF POZNAŃ2015-09-2612:50Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)0:7
10KS Canarinhos Skórzewo - PSS JUNIOR I KOZIEGŁOWY2015-09-2613:15Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)3:1
11PSS JUNIOR I KOZIEGŁOWY - STOPER Poznań2015-09-2613:40Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)1:3
12AKF POZNAŃ - KS Canarinhos Skórzewo2015-09-2614:05Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)1:7


Kolejka: 3 w dniach 2015-10-11

13PSS JUNIOR I KOZIEGŁOWY - KS Canarinhos Skórzewo2015-10-1110:00PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )0:4
14AKF POZNAŃ - STOPER Poznań2015-10-1110:25PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )3:1
15KS Canarinhos Skórzewo - STOPER Poznań2015-10-1110:50PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )3:1
16PSS JUNIOR I KOZIEGŁOWY - AKF POZNAŃ2015-10-1111:15PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )2:3
17AKF POZNAŃ - KS Canarinhos Skórzewo2015-10-1111:40PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )2:2
18STOPER Poznań - PSS JUNIOR I KOZIEGŁOWY2015-10-1112:05PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )2:2


Kolejka: 4 w dniach 2015-10-24

19AKF POZNAŃ - PSS JUNIOR I KOZIEGŁOWY2015-10-2409:00AKF Poznań (Poznań-Grunwald, Grunwaldzka 164)3:0 V
20STOPER Poznań - KS Canarinhos Skórzewo2015-10-2409:25AKF Poznań (Poznań-Grunwald, Grunwaldzka 164)0:3 V
21PSS JUNIOR I KOZIEGŁOWY - KS Canarinhos Skórzewo2015-10-2409:50AKF Poznań (Poznań-Grunwald, Grunwaldzka 164)0:3 V
22AKF POZNAŃ - STOPER Poznań2015-10-2410:15AKF Poznań (Poznań-Grunwald, Grunwaldzka 164)3:0 V
23STOPER Poznań - PSS JUNIOR I KOZIEGŁOWY2015-10-2410:40AKF Poznań (Poznań-Grunwald, Grunwaldzka 164)VO
24KS Canarinhos Skórzewo - AKF POZNAŃ2015-10-2411:05AKF Poznań (Poznań-Grunwald, Grunwaldzka 164)4:2