Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: Klasa B Grupa 1

RUNDA II

Kolejka: 12 w dniach 2016-04-02/2016-04-03

1Antares ZALASEWO - KS SZCZYTNIKI2016-04-0315:00Antares Zalasewo (Kobylnica, Poznańska .)0:0
2AVIA II KAMIONKI - WEŁNIANKA Kiszkowo2016-04-0311:00Avia Kamionki (Kamionki, Mieczewska .)0:3
3WARTA II Śrem - Pauza: ____-__-____:__Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15):
4GKS Gułtowy - MEBLORZ SWARZĘDZ2016-04-0315:00GKS Gułtowy (Gułtowy, Kasztanowa 17)0:6
5POZNAŃ FC - FARA PELIKAN Żydowo2016-04-0216:00Poznań FC sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12)4:0
6KŁOS II Zaniemyśl - KS Gminy Brodnica Manieczki2016-04-0311:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)4:1


Kolejka: 13 w dniach 2016-04-09/2016-04-10

7Antares ZALASEWO - KŁOS II Zaniemyśl2016-04-1014:00Antares Zalasewo (Kobylnica, Poznańska .)0:4
8KS Gminy Brodnica Manieczki - POZNAŃ FC2016-04-1015:00KS Gminy Brodnica Manieczki (Manieczki )0:2
9FARA PELIKAN Żydowo - GKS Gułtowy2016-04-0916:00Fara Pelikan Żydowo (Żydowo, Adama Mickiewicza 15)0:0
10MEBLORZ SWARZĘDZ - WARTA II Śrem2016-04-1015:00Meblorz Swarzędz (Gruszczyn, Swarzędzka 54)3:2
11AVIA II KAMIONKI - Pauza: ____-__-____:__Avia Kamionki (Kamionki, Mieczewska .):
12WEŁNIANKA Kiszkowo - KS SZCZYTNIKI2016-04-1014:00Wełnianaka Kiszkowo (Kiszkowo, Szkolna 25)2:1


Kolejka: 14 w dniach 2016-04-16/2016-05-11

13Antares ZALASEWO - WEŁNIANKA Kiszkowo2016-04-1711:00Antares Zalasewo (Kobylnica, Poznańska .)1:2
14KS SZCZYTNIKI - Pauza: ____-__-____:__KS Szczytniki (Szczytniki, Międzylesie 7):
15AVIA II KAMIONKI - MEBLORZ SWARZĘDZ2016-05-1118:00Avia Kamionki (Kamionki, Mieczewska .)0:4
16WARTA II Śrem - FARA PELIKAN Żydowo2016-04-1714:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)6:1
17GKS Gułtowy - KS Gminy Brodnica Manieczki2016-04-1715:00GKS Gułtowy (Gułtowy, Kasztanowa 17)1:1
18POZNAŃ FC - KŁOS II Zaniemyśl2016-04-1616:00Poznań FC sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12)1:2


Kolejka: 15 w dniach 2016-04-23/2016-04-24

19POZNAŃ FC - Antares ZALASEWO2016-04-2316:00Poznań FC sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12)2:1
20KŁOS II Zaniemyśl - GKS Gułtowy2016-04-2411:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)4:1
21KS Gminy Brodnica Manieczki - WARTA II Śrem2016-04-2415:00KS Gminy Brodnica Manieczki (Manieczki )1:1
22AVIA II KAMIONKI - FARA PELIKAN Żydowo2016-04-2411:00Avia Kamionki (Kamionki, Mieczewska .)2:0
23MEBLORZ SWARZĘDZ - KS SZCZYTNIKI2016-04-2415:00Meblorz Swarzędz (Gruszczyn, Swarzędzka 54)7:3
24Pauza: PSP POZNAŃ - WEŁNIANKA Kiszkowo____-__-____:__:


Kolejka: 16 w dniach 2016-05-08

25Antares ZALASEWO - Pauza: ____-__-____:__Antares Zalasewo (Kobylnica, Poznańska .):
26WEŁNIANKA Kiszkowo - MEBLORZ SWARZĘDZ2016-05-0814:00Wełnianaka Kiszkowo (Kiszkowo, Szkolna 25)3:2
27KS SZCZYTNIKI - FARA PELIKAN Żydowo2016-05-0811:00KS Szczytniki (Szczytniki, Międzylesie 7)2:8
28AVIA II KAMIONKI - KS Gminy Brodnica Manieczki2016-05-0811:00Avia Kamionki (Kamionki, Mieczewska .)4:3
29WARTA II Śrem - KŁOS II Zaniemyśl2016-05-0814:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)5:0
30GKS Gułtowy - POZNAŃ FC2016-05-0815:00GKS Gułtowy (Gułtowy, Kasztanowa 17)3:2


Kolejka: 17 w dniach 2016-05-14/2016-05-15

31GKS Gułtowy - Antares ZALASEWO2016-05-1515:00GKS Gułtowy (Gułtowy, Kasztanowa 17)4:1
32POZNAŃ FC - WARTA II Śrem2016-05-1416:00Poznań FC sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12)0:4
33AVIA II KAMIONKI - KŁOS II Zaniemyśl2016-05-1511:00Avia Kamionki (Kamionki, Mieczewska .)2:3
34KS Gminy Brodnica Manieczki - KS SZCZYTNIKI2016-05-1515:00KS Gminy Brodnica Manieczki (Manieczki )3:2
35FARA PELIKAN Żydowo - WEŁNIANKA Kiszkowo2016-05-1416:00Fara Pelikan Żydowo (Żydowo, Adama Mickiewicza 15)0:2
36MEBLORZ SWARZĘDZ - Pauza: PSP POZNAŃ____-__-____:__:


Kolejka: 18 w dniach 2016-05-22

37Antares ZALASEWO - MEBLORZ SWARZĘDZ2016-05-2216:00Antares Zalasewo (Kobylnica, Poznańska .)0:6
38Pauza: PSP POZNAŃ - FARA PELIKAN Żydowo____-__-____:__:
39WEŁNIANKA Kiszkowo - KS Gminy Brodnica Manieczki2016-05-2214:00Wełnianaka Kiszkowo (Kiszkowo, Szkolna 25)3:1
40KS SZCZYTNIKI - KŁOS II Zaniemyśl2016-05-2211:00KS Szczytniki (Szczytniki, Międzylesie 7)4:1
41AVIA II KAMIONKI - POZNAŃ FC2016-05-2211:00Avia Kamionki (Kamionki, Mieczewska .)5:2
42WARTA II Śrem - GKS Gułtowy2016-05-2214:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)11:0


Kolejka: 19 w dniach 2016-05-28/2016-05-29

43WARTA II Śrem - Antares ZALASEWO2016-05-2914:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)2:1
44AVIA II KAMIONKI - GKS Gułtowy2016-05-2911:00Avia Kamionki (Kamionki, Mieczewska .)3:0 V
45POZNAŃ FC - KS SZCZYTNIKI2016-05-2816:00Poznań FC sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12)3:4
46KŁOS II Zaniemyśl - WEŁNIANKA Kiszkowo2016-05-2911:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)4:1
47KS Gminy Brodnica Manieczki - Pauza: ____-__-____:__ZAWISZA DOLSK (Dolsk, Kościańska 9):
48FARA PELIKAN Żydowo - MEBLORZ SWARZĘDZ2016-05-2816:00Fara Pelikan Żydowo (Żydowo, Adama Mickiewicza 15)0:0


Kolejka: 20 w dniach 2016-06-05

49Antares ZALASEWO - FARA PELIKAN Żydowo2016-06-0511:00Antares Zalasewo (Kobylnica, Poznańska .)1:4
50MEBLORZ SWARZĘDZ - KS Gminy Brodnica Manieczki2016-06-0515:00Meblorz Swarzędz (Gruszczyn, Swarzędzka 54)3:1
51Pauza: PSP POZNAŃ - KŁOS II Zaniemyśl____-__-____:__:
52WEŁNIANKA Kiszkowo - POZNAŃ FC2016-06-0517:00Wełnianaka Kiszkowo (Kiszkowo, Szkolna 25)4:2
53KS SZCZYTNIKI - GKS Gułtowy2016-06-0511:00KS Szczytniki (Szczytniki, Międzylesie 7)9:3
54AVIA II KAMIONKI - WARTA II Śrem2016-06-0511:00Avia Kamionki (Kamionki, Mieczewska .)2:3


Kolejka: 21 w dniach 2016-06-08/2016-06-12

55AVIA II KAMIONKI - Antares ZALASEWO2016-06-1211:00Avia Kamionki (Kamionki, Mieczewska .)1:3
56WARTA II Śrem - KS SZCZYTNIKI2016-06-0818:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)4:1
57GKS Gułtowy - WEŁNIANKA Kiszkowo2016-06-1214:00GKS Gułtowy (Gułtowy, Kasztanowa 17)1:2
58POZNAŃ FC - Pauza: ____-__-____:__Poznań FC sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12):
59KŁOS II Zaniemyśl - MEBLORZ SWARZĘDZ2016-06-1211:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)4:2
60KS Gminy Brodnica Manieczki - FARA PELIKAN Żydowo2016-06-1213:00ZAWISZA DOLSK (Dolsk, Kościańska 9)2:2


Kolejka: 22 w dniach 2016-06-18/2016-06-19

61Antares ZALASEWO - KS Gminy Brodnica Manieczki2016-06-1914:00Antares Zalasewo (Kobylnica, Poznańska .)2:4
62FARA PELIKAN Żydowo - KŁOS II Zaniemyśl2016-06-1816:00Fara Pelikan Żydowo (Żydowo, Adama Mickiewicza 15)2:1
63MEBLORZ SWARZĘDZ - POZNAŃ FC2016-06-1911:00Meblorz Swarzędz (Kobylnica, Poznańska 1)1:3
64Pauza: PSP POZNAŃ - GKS Gułtowy____-__-____:__:
65WEŁNIANKA Kiszkowo - WARTA II Śrem2016-06-1914:00Wełnianaka Kiszkowo (Kiszkowo, Szkolna 25)1:2
66AVIA II KAMIONKI - KS SZCZYTNIKI2016-06-1914:00Avia Kamionki (Kamionki, Mieczewska .)4:4