Terminarz rozgrywek ligi: Puchar Polski "str.pozn."

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2015-09-09/2015-09-16

1ŚREDZKI LZS - PHYTOPHARM KLĘKA2015-09-0917:00Średzki LZS (Topola .)4:0
2PIAST ŁUBOWO - JURAND KOZIEGŁOWY2015-09-0917:00Piast Łubowo (Łubowo .)2:2
3ARVATO Poznań - ORKAN Jarosławiec2015-09-0917:00ARVATO (Nekla .)1:6
4KOLEGIUM SĘDZIÓW - ODLEW Poznań2015-09-1017:30Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)4:3
5KS 1999 Łopuchowo - WIARA LECHA Poznań2015-09-0917:00KS 1999 Łopuchowo (Łopuchowo )1:2
6CZARNI Czerniejewo - MARATOŃCZYK Brzeźno2015-09-0917:00Czarni Czerniejewo (Czerniejewo, gen. Lipskiego 5)7:1
7KS SZCZYTNIKI - LOTNIK-1997 POZNAŃ2015-09-0917:00KS Szczytniki (Szczytniki, Międzylesie 7)8:3
8LAS Puszczykowo - PRZEMYSŁAW Poznań2015-09-0917:00Las Puszczykowo s (Puszczykowo, Kościelna )3:1
9ZAWISZA Dolsk - POGOŃ Książ Wlkp.2015-09-0917:00ZAWISZA DOLSK (Dolsk, Kościańska 9)1:2
10CLESCEVIA Kleszczewo - LIDER SWARZĘDZ2015-09-0917:00Clescevia Kleszczewo (Kleszczewo, Poznańska 4)1:4
11LIPNO Stęszew - WARTA Śrem2015-09-0917:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)2:5
12NKS Niepruszewo - CZARNI Kaźmierz2015-09-0917:00NKS Niepruszewo (Niepruszewo, Starowiejska 17)2:2
13SZTURM JUNIKOWO Poznań - AVIA KAMIONKI2015-09-1617:00Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)4:5
14WARTA Wartosław - ORKAN OBJEZIERZE2015-09-0917:00Warta Wartosław (Wartosław )5:4
15KS UCHOROWO - GKS Golęczewo2015-09-0917:00KS Uchorowo (Uchorowo .)0:1
16KS Sękowo - SUCHARY Suchy Las2015-09-0917:00KS Sękowo (Sękowo, Lipowa )3:2
17ORZEŁ Łowyń - ORŁY PNIEWY2015-09-1117:00Orzeł Łowyń (Łowyń, Sportowa )3:3
18RZEMIEŚLNIK Kwilcz - NAŁĘCZ OSTRORÓG2015-09-0917:00Rzemieślnik Kwilcz (Kwilcz, Gumna 15)5:3
19PIAST Kobylnica - AP REISSA Poznań2015-09-0917:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)2:2
20ROKITA Rokietnica - Byki Obrowo2015-09-0917:00Rokita Rokietnica (Rokietnica, Szamotulska )VO
21ORZEŁ SŁopanowo - KŁOS Gałowo2015-09-0917:00Orzeł Słopanowo (Słopanowo )3:4
22Oldboys LECH Poznań - LZS Wronczyn2015-09-0919:00Lech Poznań b (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)2:2
23ORZEŁ Rostarzewo - POGOŃ Lwówek2015-09-0917:00Orzeł Rostarzewo (Rostarzewo, Polna 15)1:3
24STELLA Luboń - ORŁY PLEWISKA2015-09-0917:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)5:1
25WICHER Strzyżewo - SOKÓŁ Pniewy2015-09-0917:00ATE Wicher Strzyżewo (Strzyżewo )0:3 V
26KS Canarinhos Skórzewo - PROMIEŃ Opalenica2015-09-0917:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)3:1
27TĘCZA Skrzynki - KORONA Bukowiec2015-09-0917:00Tęcza Skrzynki (Skrzynki, Wodna 1)3:0 V
28ORZEŁ Granowo - ORKAN Konarzewo2015-09-0917:00Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)4:1
29INTER Zdrój - SKRA Wielkopolska Otusz2015-09-0917:00Inter Zdrój (Ptaszkowo )3:4


Kolejka: 2 w dniach 2015-09-22/2015-09-30

30CZARNI Czerniejewo - ZJEDNOCZENI Trzemeszno2015-09-2316:30Czarni Czerniejewo (Czerniejewo, gen. Lipskiego 5)3:4
31KS SZCZYTNIKI - LIDER SWARZĘDZ2015-09-2316:30KS Szczytniki (Szczytniki, Międzylesie 7)0:3 V
32ORKAN Jarosławiec - KOTWICA Kórnik2015-09-2316:30Orkan Jarosławiec (Jarosławiec )2:1
33MIESZKO Gniezno - 1922 LECHIA Kostrzyn2015-09-2316:30Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)1:2
34JURAND KOZIEGŁOWY - HURAGAN Pobiedziska2015-09-2220:00Jurand Koziegłowy (Owińska, Poprzeczna 12)1:1
35PIAST Kobylnica - PELIKAN Niechanowo2015-09-2316:30Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)0:7
36ŚREDZKI LZS - WARTA Śrem2015-09-2316:30Średzki LZS (Topola .)2:2
37POGOŃ Książ Wlkp. - KŁOS Zaniemyśl2015-09-2316:30Pogoń Książ Wlkp. (Książ Wielkopolski, Strzelecka 16)1:4
38VITCOVIA Witkowo - POLONIA Środa Wlkp.2015-09-2316:30Vitcovia Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)0:4
39SPARTA Oborniki - UNIA Swarzędz2015-09-2316:30Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)1:3
40POLONIA Poznań - WIARA LECHA Poznań2015-09-2316:30Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)0:2
41SPÓJNIA Strykowo - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2015-09-2316:30Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)1:1
42STELLA Luboń - AVIA KAMIONKI2015-09-2316:30Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)1:3
43LAS Puszczykowo - CONCORDIA Murowana Goślina2015-09-2316:30Las Puszczykowo s (Puszczykowo, Kościelna )1:6
44WIELKOPOLSKA Komorniki - LECH II Poznań2015-09-2316:30Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)0:4
45GKS Golęczewo - OTPS WINOGRADY Poznań2015-09-2316:30GKS Golęczewo (Golęczewo, Dworcowa 59)0:5
46GROM Plewiska - WARTA POZNAŃ SA2015-09-2316:30Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)0:2
47WARTA Wartosław - ORŁY PNIEWY2015-09-2316:30Warta Wartosław (Wartosław )0:11
48RZEMIEŚLNIK Kwilcz - CZARNI Wróblewo2015-09-2316:30Rzemieślnik Kwilcz (Kwilcz, Gumna 15)1:3
49SOKÓŁ Pniewy - WARTA Międzychód2015-09-2316:30Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)3:0 V
50Błękitni WRONKI - ZIELONI Lubosz2015-09-2316:30Błękitni Wronki (Popowo )4:2
51KŁOS Gałowo - WEŁNA Rogoźno2015-09-2316:30Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)0:0
52POGOŃ Lwówek - WARTA Sieraków2015-09-2316:30Pogoń Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)11:3
53KS Sękowo - CZARNI Kaźmierz2015-09-2316:30KS Sękowo (Sękowo, Lipowa )2:1
54SOKÓŁ Duszniki - SPARTA Szamotuły2015-09-2316:30Sokół Duszniki (Duszniki, Sportowa 2)1:4
55KOLEGIUM SĘDZIÓW - KS Canarinhos Skórzewo2015-09-3016:30Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)1:6
56LZS Wronczyn - GKS Dopiewo2015-09-2316:30LZS Wronczyn (Wronczyn )3:0 V
571920 Mosina - Luboński 1943 Luboń2015-09-2316:301920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)2:4
58TĘCZA Skrzynki - DYSKOBOLIA-Intermarche GRODZISK WLKP2015-09-2316:30Tęcza Skrzynki (Skrzynki, Wodna 1)0:2
59SKRA Wielkopolska Otusz - ORZEŁ Granowo2015-09-2316:30Patria Buk (Buk, Sportowa 14)0:8
60SOKÓŁ Rakoniewice - 2015-09-2316:30:
61PŁOMIEŃ Przyprostynia - MAWIT Lwówek2015-09-2217:00Płomień Przyprostynia (Przyprostynia, Prandoty 138)1:1


Kolejka: 3 w dniach 2015-10-06/2015-10-07

62ŚREDZKI LZS - AVIA KAMIONKI2015-10-0716:00Średzki LZS (Topola .)2:2
63ORKAN Jarosławiec - ZJEDNOCZENI Trzemeszno2015-10-0716:00Orkan Jarosławiec (Jarosławiec )1:5
64LIDER SWARZĘDZ - WIARA LECHA Poznań2015-10-0716:00Lider Swarzędz u (Swarzędz, św. Marcina )1:0
65JURAND KOZIEGŁOWY - PELIKAN Niechanowo2015-10-0620:00Jurand Koziegłowy (Owińska, Poprzeczna 12)0:3
66CONCORDIA Murowana Goślina - POLONIA Środa Wlkp.2015-10-0716:00Concordia Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21)1:3
671922 LECHIA Kostrzyn - WARTA POZNAŃ SA2015-10-0716:00Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Sportowa 12)0:6
68OTPS WINOGRADY Poznań - KŁOS Zaniemyśl2015-10-0716:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )2:0
69Luboński 1943 Luboń - UNIA Swarzędz2015-10-0716:00Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)1:0
70KS Sękowo - SPARTA Szamotuły2015-10-0716:00KS Sękowo (Sękowo, Lipowa )1:2
71WEŁNA Rogoźno - Błękitni WRONKI2015-10-0716:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)2:1
72CZARNI Wróblewo - SOKÓŁ Pniewy2015-10-0716:00Czarni Wróblewo (Wróblewo )1:0
73ORŁY PNIEWY - POGOŃ Lwówek2015-10-0716:00Orły Pniewy (Pniewy, Konińska 9)3:0 V
74TARNOVIA Tarnowo Podgórne - LECH II Poznań2015-10-0716:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)0:3
75DYSKOBOLIA-Intermarche GRODZISK WLKP - MAWIT Lwówek2015-10-0617:30Dyskobolia Grodzisk Wlkp. (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)1:6
76KS Canarinhos Skórzewo - LZS Wronczyn2015-10-0716:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)0:4
77ORZEŁ Granowo - SOKÓŁ Rakoniewice2015-10-0716:00Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)0:3 V


Kolejka: 4 w dniach 2015-10-21/2015-11-21

78ZJEDNOCZENI Trzemeszno - WARTA POZNAŃ SA2015-10-2115:30Zjednoczeni Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa 19)0:3
79LIDER SWARZĘDZ - Luboński 1943 Luboń2015-10-2115:30Lider Swarzędz u (Swarzędz, św. Marcina )0:1
80POLONIA Środa Wlkp. - PELIKAN Niechanowo2015-11-2112:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)2:2
81AVIA KAMIONKI - OTPS WINOGRADY Poznań2015-10-2115:30OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )0:5
82WEŁNA Rogoźno - LECH II Poznań2015-11-2112:30Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)1:4
83ORŁY PNIEWY - MAWIT Lwówek2015-10-2115:30Orły Pniewy (Pniewy, Konińska 9)3:0
84LZS Wronczyn - CZARNI Wróblewo2015-10-2115:30LZS Wronczyn (Wronczyn )2:1
85SPARTA Szamotuły - SOKÓŁ Rakoniewice2015-11-1113:00Stadion sportowy im Stanisława Kurowskiego (Szamotuły, Sportowa 6)5:1